جامع نیوز:به مناسبت بیستمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران، همراه اول رنج جدیدی از شماره های مناسب دائمی خود را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند. به گزارش جامع نیوزاز شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت بیستمین سالروز آغاز بکار همراه اول، از ساعت ۱۵ روز یکشنبه۱۹مرداد ماه، اپراتور اول تلفن همراه […]

جامع نیوز:به مناسبت بیستمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران، همراه اول رنج جدیدی از شماره های مناسب دائمی خود را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند.
به گزارش جامع نیوزاز شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت بیستمین سالروز آغاز بکار همراه اول، از ساعت ۱۵ روز یکشنبه۱۹مرداد ماه، اپراتور اول تلفن همراه کشور، رنج جدیدی از سیم کارت های دائمی خود با شماره های مناسب را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند.
شماره های جدید که از رنج ۰۹۱۲۰۲۰ سیم کارت های دائمی همراه اول است، همراه با رنج های قدیمی تر که در سامانه گلچین اپراتور اول موجود است، با قیمت مصوب، به هموطنان عرضه می شود.
علاقمندان می توانند جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول، با مراجعه به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir، وارد سامانه گلچین شده و با جستجو در میان شماره های عرضه شده، شماره خود را انتخاب کنند. پس از دریافت پیامک دعوت، فرد می تواند با مراجعه به یکی از دفاتر، سیم کارت خود را تحویل بگیرد.