جامع نیوز: مراسم قرعه‌کشی اولین توپ طلای یک کیلوگرمی، بین دارندگان سپرده حامی فوتبال ایران در بانک‌پاسارگاد، در روز میلاد امام رضا (ع)، انجام خواهد گرفت. به گزارش‌ جامع نیوز، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد به پاس استقبال هم‌میهنان گرامی از سپرده حامی فوتبال ایران، […]

جامع نیوز: مراسم قرعه‌کشی اولین توپ طلای یک کیلوگرمی، بین دارندگان سپرده حامی فوتبال ایران در بانک‌پاسارگاد، در روز میلاد امام رضا (ع)، انجام خواهد گرفت.
به گزارش‌ جامع نیوز، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد به پاس استقبال هم‌میهنان گرامی از سپرده حامی فوتبال ایران، مراسم قرعه‌کشی اولین توپ طلا، بین دارندگان این سپرده که تا پایان عیدسعید فطر اقدام به افتتاح آن کرده‌اند را برگزار خواهد کرد.
وی ادامه داد: سپرده حامی تیم ملی فوتبال، جهت تسهیل حمایت مالی هم‌میهنان گرامی از تیم ملی کشورمان ارایه شده‌است. به این ترتیب که ۵۰ درصد از سود متعلق به این سپرده به‌صورت خودکار به حساب حمایت از تیم ملی فوتبال ایران واریز و مابقی به حساب سپرده‌گذار منظور خواهد شد. رفیعی خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد جهت ایجاد انگیزه بیشتر به‌منظور مشارکت هموطنان عزیز در این طرح ملی علاوه بر عضویت کلیه سپرده‌گذاران در کانون هواداران حامی تیم‌ملی فوتبال ایران به قید قرعه۳ عدد توپ طلا هرکدام به‌وزن یک‌کیلوگرم‌ با کسب ‌امتیاز هر یکصدهزارریال یک امتیاز در هر روز را برای سپرده‌گذاران در نظر گرفته که مراسم قرعه‌کشی اولین توپ طلا در روز میلاد امام رضا (ع) و در جوار حرم مطهر ایشان، برگزار خواهد شد. مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد در پایان تصریح کرد: افتتاح این سپرده تا پایان سال ۱۳۹۳ در کلیه شعبه‌های بانک‌پاسارگاد انجام خواهد شد و مشتریان می‌توانند با افتتاح این حساب، در قرعه‌کشی دو توپ طلای دیگر، شرکت کنند.
هم‌میهنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز اطلا‌ع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و یا با سیستم بازخورد بر روی سایت بانک به آدرس www.bpi.ir ارتباط برقرار کنند.