جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه؛سرمایه انسانی تنها مزیت رقابتی است که قابل کپی برداری نمی باشد

جامع نیوز:مدیر عامل موسسه توسعه از سرمایه انسانی در بازار پر رقابت امروز سرمایه، به عنوان تنها مزیت رقابتی که قابل کپی بردای نیست یاد کرد
مدیر عامل موسسه توسعه از سرمایه انسانی در بازار پررقابت امروز سرمایه، به عنوان تنها مزیت رقابتی که قابل کپی بردای نیست یاد کرد.
به گزارش جامع نیوز، دکترعلیرضا هادیان همدانی مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه ضمن تشریح وضعیت بازاریابی خدمات نظام بانکی کشورگفت: پاسخگو بودن بانک ها در برابر مشتریان، سبب شده است بانک ها به افراد جامعه از منظری جدید و به مثابه مشتریان ویژه بنگرند و تلاش نمایند حداکر میزان رضایتمندی را برای آنان فراهم سازند.
علیرضا هادیان همدانی در ادامه افزود: رقابت در بازار پولی و مالی روز به روز فشرده تر می شود و مشتریان این حوزه نیز هوشمند تر می شوند و هدف هر سازمان نیز رشد سالم در این بازار رقابتی است که موسسه اعتباری توسعه نیز از این امر مستثنی نمی باشد.
وی افزود: در حال حاضر موسسه توسعه از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است از جمله ترکیب سرمایه انسانی جوان و تحصیلکرده به همراه همکاران باتجربه بانکی در کنار چابکی در اجرا و پیاده سازی طرح ها، قرارگرفتن در هولدینگ جامع مالی توسعه فردا و برخورداری ازCore Banking مطابق با دانش روز دنیا که همه موارد مذکور، در کنار هم توانایی ورورد به هر حوزه در بانکداری جامع را فرهم می سازد.
مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه در ادامه سخنان خود اظهار کرد: بسط و گسترش مهارت های انسانی برای توسعه روابط با مشتریان از ضروری ترین ماموریت های هر بانکی می تواند باشد.همچنین ایجاد زیر ساخت های لازم برای بخش بندی مشتریان در کسب و کار، تحقیقات بازار، بخش بندی، هدف گذاری و جا انداختن بازار هدف و در نهایت ایجاد آمیخته بازاریابی متناسب با گروه مشتریان حایز اهمیت است که در موسسه اعتباری توسعه علاوه بر این امر، داشبور مدیران طراحی شده در حال راه اندازی سامانه هوش تجاری(Business Intelligence) نیز می باشد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱:۳۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه؛سرمایه انسانی تنها مزیت رقابتی است که قابل کپی برداری نمی باشد بسته هستند
  • 265 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.