جامع نیوز: سهامداران شرکت ماشین سازی اراک “فاراک” از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود. به گزارش جامع نیوز،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت ماشین سازی اراک “فاراک” سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز یک شنبه ١٩مرداد ماه سال جاری قابل […]

جامع نیوز: سهامداران شرکت ماشین سازی اراک “فاراک” از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.
به گزارش جامع نیوز،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت ماشین سازی اراک “فاراک” سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز یک شنبه ١٩مرداد ماه سال جاری قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفنهای ٢١٧٢٠۶-٠٨۶٣ یا ٨٨٨٠١۵٢١-٠٢١ واحد سهام شرکت تماس بگیرند.
گفتنی است این بانک با برخورداری از ٢٧٠٠ شعبه در اقصی نقاط ایران و بیش از ٣٢ هزار نیروی کارآمد، به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور آماده ارائه انواع خدمات بانکی به کلیه هموطنان می‌باشد.