جامع نیوز:رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در نشست هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: با مشارکت خیرین از سراسر کشور اجرای طرح های توسعه ای حرمهای مطهر با شتاب بیشتری انجام می شود. به گزارش جامع نیوز ، در جلسه ای که با حضور حسن پلارک، استاندار تهران، اعضای هیات امنای استان تهران و […]

جامع نیوز:رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در نشست هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: با مشارکت خیرین از سراسر کشور اجرای طرح های توسعه ای حرمهای مطهر با شتاب بیشتری انجام می شود.
به گزارش جامع نیوز ، در جلسه ای که با حضور حسن پلارک، استاندار تهران، اعضای هیات امنای استان تهران و روسای برخی نهادها و سازمانهای کشور برگزارشد وضعیت پیشرفت پروژه های ستاد به ویژه طرح توسعه حرم مطهر علوی بررسی شد.
در این نشست حجت الاسلام صدیقی رییس هیات امنای ستاد بازسازی استان تهران در اظهاراتی درباره اهمیت توجه به سرمایه انسان گفت: عمرآدمی سرمایه آن است و در قیامت از انسان درباره این سرمایه خواهند پرسید و در آخر از محبت اهل بیت می پرسند. پس حال که توفیق انجام خدمت به آستان ایشان فراهم شده باید این فرصت را مغتنم شمرد.
در ادامه نیز رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در خصوص نحوه انجام کار در اعتاب مقدسه عنوان داشت: ناآرامیهای اخیر در عراق در روند اجرای طرح ها تاثیر چندانی نداشته و در مناطقی که احتمال وجود داشته برنامه ریزیهای لازم جهت جلوگیری از هر گونه اختلال انجام شده است.
دکتر سید حسن خوشرو معاون فنی و مهندسی ستاد گزارشی جزیی از مراحل پیشرفت پروژه ها و نیازمندیهای آنها با تاکید بر نحوه طراحی و اجرای ستونها و گنبدهای منحصر به فرد آن ارائه نمود.
در پایان سید حسین هاشمی رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات تهران، ضمن تقدیر از اعضای فعال هیات امنای استان خواستار مشارکت بیش از پیش حاضرین در روند ساخت پروژه صحن حضرت زهرا(س) شد.
گفتنی است در این نشست برخی خیرین و نمایندگان دستگاههای کشوری هزینه ساخت ۴۷۵ گنبد از ۱۱۰۰ گنبد شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها را تقبل کردند.