جامع نیوز:مدیرعامل بانک سینا با حضور در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از دو باجه این بانک در نمایشگاه بازدید کرد. به گزارش جامع نیوزدکتر کوروش پرویزیان و جمعی از معاونین، مدیران و مشاوران بانک سینا روز شنبه ۱۵ شهریور ماه ضمن حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه از بخش های مختلف و […]

جامع نیوز:مدیرعامل بانک سینا با حضور در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از دو باجه این بانک در نمایشگاه بازدید کرد.
به گزارش جامع نیوزدکتر کوروش پرویزیان و جمعی از معاونین، مدیران و مشاوران بانک سینا روز شنبه ۱۵ شهریور ماه ضمن حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه از بخش های مختلف و غرفه شرکت های حاضر در نمایشگاه و همچنین دو باجه بانک سینا بازدید به عمل آوردند.
بانک سینا به عنوان حامی “اقتصاد فرهنگ” در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال حضور دارد.
دکتر پرویزیان از جمله اهداف حضور بانک سینا به عنوان حامی نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را ایجاد فضای مساعد برای تحقق شعار سال و ایفای مسئولیت اجتماعی در توسعه فرهنگ ایرانی- اسلامی و نیل به خوداتکایی ملی در عرصه های فرهنگی عنوان کرد.
وی همچنین توانمندسازی بخش خصوصی کشور برای تولید محصولات فرهنگی دیجیتال کیفی تر، بهبود محیط کسب و کار اقتصاد فرهنگ و ایجاد انگیزه بین مخاطبان برای استفاده از محصولات فرهنگی دیجیتال تولید شده توسط شرکت های ایرانی را از دیگر اهداف مشارکت و حضور بانک سینا در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برشمرد.
گفتنی است بابک دربیگی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از باجه بانک سینا در نمایشگاه بازدید کرد و ضمن قدردانی از حمایت بانک سینا به دلیل حمایت از برگزاری نمایشگاه، این اقدام را در راستای کمک به توسعه و تعالی اقتصاد ملی و ارتقاء سطح کمی و کیفی اقتصاد فرهنگ و هنر و محصولات فرهنگی دیجیتال و خلاق، بسیار موثر دانست.
بانک سینا طی روزهای برگزاری نمایشگاه مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای عضویت ۳۰ هزار نفر از بازدیدکنندگان نمایشگاه که نزد بانک سینا افتتاح حساب کرده اند، تخصیص داده است که آنها می توانند در مدت زمان برگزاری نمایشگاه از محصولات فرهنگی دیجیتال با استفاده از دستگاه های کارتخوان موجود در غرفه ها خرید نمایند.
گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال طی روزهای ۱۵ تا ۱۸ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.