جامع نیوز:مدیرعامل بانک شهر گفت: تا یک ماه آینده، مشتریان این بانک می‌توانند از طریق شعب الکترونیک، وجه نقد خود را واریز کنند. به گزارش جامع نیوز، دکتر حسین محمدپورزرندی با بیان این مطلب اظهار داشت‌: با اقدامات انجام شده در راستای توسعه شعب الکترونیک بانک شهر، پیش‌بینی شده تا مشتریان این بانک امکان واریز […]

جامع نیوز:مدیرعامل بانک شهر گفت: تا یک ماه آینده، مشتریان این بانک می‌توانند از طریق شعب الکترونیک، وجه نقد خود را واریز کنند.

به گزارش جامع نیوز، دکتر حسین محمدپورزرندی با بیان این مطلب اظهار داشت‌: با اقدامات انجام شده در راستای توسعه شعب الکترونیک بانک شهر، پیش‌بینی شده تا مشتریان این بانک امکان واریز وجوه نقدی را به حساب خود داشته باشند.

وی افزود‌: در این زمینه، دستگاهی پیش‌بینی شده است که دریافت‌کننده وجه است و به طور شبانه‌روزی قابلیت دریافت وجوه نقدی و امکان واریز را به صورت اتوماتیک دارا می‌باشد.

پورزرندی خاطرنشان کرد‌: این دستگاه هم اکنون در مرحله تست قرار دارد و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

حسین محمدپورزرندی تصریح کرد‌: این دستگاه با ایجاد امکان دریافت وجوه مشتریان در تمام ساعات شبانه‌روز منجر به حفظ امنیت مشتریان بانک و سهولت در انجام امور بانکداری می‌شود و به این دلیل این دستگاه‌ها در مکان‌های پرتردد جانمایی خواهند شد که خرید و فروش و جابجایی پول نقد با حجم زیادی انجام می‌شود.