جامع نیوز:گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود (ثرود) را این هفته در فرابورس ایران به فروش می‌رساند. به گزارش جامع نیوز، ایرج معزی مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن با اعلام این خبر گفت: عرضه سهام سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود در راستای برنامه‌های هلدینگ برای ورود زیرمجموعه‌های […]

جامع نیوز:گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود (ثرود) را این هفته در فرابورس ایران به فروش می‌رساند.

به گزارش جامع نیوز، ایرج معزی مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن با اعلام این خبر گفت: عرضه سهام سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود در راستای برنامه‌های هلدینگ برای ورود زیرمجموعه‌های خود به بازار سرمایه کشور صورت می‌گیرد و «ثرود» بعد از عرضه شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق، تهران و شمال‌غرب، به عنوان چهارمین زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن وارد بازار سرمایه می‌شود.
وی ادامه داد: سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود ۲۰۰ میلیارد ریال است و طی این هفته، ۱۰ درصد از سهام این شرکت که معادل ۲۰ میلیون سهم است، در فرابورس عرضه می‌شود.