جامع نیوز:مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در محل وزارت اقتصاد برگزار شد، گفت: در توافق صورت گرفته با صندوق توسعه ملی، طرح های دانش بنیان کشاورزی در اولویت این صندوق قرار گرفت. به گزارش جامع نیوز، طالبی در این نشست که با حضور نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد […]

جامع نیوز:مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در محل وزارت اقتصاد برگزار شد، گفت: در توافق صورت گرفته با صندوق توسعه ملی، طرح های دانش بنیان کشاورزی در اولویت این صندوق قرار گرفت.
به گزارش جامع نیوز، طالبی در این نشست که با حضور نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از توافقات سال ۱۳۹۲، توافق با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای حمایت از طرحهای دانش بنیان بود و در همین راستا فهرستی از طرح ها به ما معرفی شده است.
وی مدیریت زنجیره را بعنوان یکی دیگر از طرحهای در دست اجرا در سال جاری نام برد و افزود: وجود تعداد بالایی از واحدهای تولید گوشت، مرغ و محصولات کشاورزی ایجاب می کند از طریق مدیریت زنجیره از حلقه قبل از تولید تا زمانیکه به دست مصرف کننده می رسد را در بر می گیرد.
مدیرعامل بانک کشاورزی تکمیل طرحهای نیمه تمام این بانک را از دیگر برنامه های بانک کشاورزی عنوان کرد و افزود: تعداد زیادی از این طرحها شناسایی و تعیین تکلیف کرده تا به بهره برداری برسد.
وی گفت: در سال گذشته یک میلیون و ۷۰۰ هزار کشاورز تحت پوشش بیمه قرار گرفته و ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان پرداخت شد.
طالبی در بخش پایانی سخنان خود گفت: به دلیل تعداد زیاد وام گیرنده خرد، “سامانه اعتبارات خرد” ایجاد شد تا وام گیرندگان مبالغ پایین از طریق این سامانه درخواست خود را ارائه نمایند.