جامع نیوز: مدیرعامل بانک سپه با انتشار پیامی از تلاشهای همه همکاران خود در این بانک به مناسبت تصویب صورتهای مالی و موفقیت های درخشان حاصل شده طی یک سال گذشته تقدیر و تشکر کرد. سید کامل تقوی نژاد در این پیام ضمن قدردانی از همه تلاشهای کارکنان بانک سپه ، استراتژی اصلی این بانک […]

جامع نیوز: مدیرعامل بانک سپه با انتشار پیامی از تلاشهای همه همکاران خود در این بانک به مناسبت تصویب صورتهای مالی و موفقیت های درخشان حاصل شده طی یک سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
سید کامل تقوی نژاد در این پیام ضمن قدردانی از همه تلاشهای کارکنان بانک سپه ، استراتژی اصلی این بانک را نقش آفرینی بیشتر و اثرگذارتر در اقتصاد کلان کشور و بازار پولی عنوان کرد . متن کامل پیام مدیرعامل بانک سپه خطاب به همکاران در ذیل می خوانید.

همکاران گرامی
با سلام

افتخار دارد به اطلاع برساند؛ بانک سپه، با وجود تمامی محدودیتها و چالشهای ناشی از تحریم سیستم بانکی، مجدداً توانست با اتکال الهی و به اتکای تلاش تک تک همکاران، یک سال کاری دیگر را با موفقیت و سربلندی پشت سربگذارد و عملکرد مالی خویش را به تأیید مجمع عمومی محترم بانک برساند.
بانک سپه همواره در طول سالها فعالیت صادقانه خویش با همراهی همکاران عزیز، حمایت از طرحها و پروژه های ملی، زیربنایی و سرمایه گذاری در بخشهای مولد و اشتغالزا را در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار سرلوحه فعالیتهای خویش قرار داده و در این مسیر نیز دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده است.
در سایه تلاشها و حمایتهای هیأت مدیره بانک و به مدد همت جمعی همکاران، طی یکسال گذشته دستاوردهای ارزشمندی حاصل شد که از آن جمله افزایش سرمایه بانک است. همچنین بهبود نسبت کفایت سرمایه بانک،کاهش مطالبات غیر جاری و نسبت مطالبات به تسهیلات اعطایی، رشد تسهیلات اعطایی در حوزه آب و کشاورزی، شناسایی شعب ناکارا و ادغام آن در سایر شعب، پیگیری برای وصول مطالبات از دولت و وصول بخشی از این مطالبات، طراحی محصولات و خدمات نوین، توسعه بانکداری الکترونیک و…، از دیگر دستاوردهای این بانک در مدت مذکور است.
بانک سپه در کنار فعالیتهای اثرگذار خویش در حوزه های مختلف اقتصادی به ویژه ورود به حوزه فعالیتهای نفتی و نیز با پذیرش عاملیت خرید تضمینی گندم و برنج، موثرتر از گذشته، توانسته دوشادوش دولت تدبیر و امید گام برداشته و به ایفای موفق نقش بانکی خود در سطح ملی اقدام نماید.
نتیجه این تلاشهای جمعی اثرگذار سبب شد تا بانک سپه بتواند در سال ۱۳۹۲ که به نام «سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده بود، با توکل به خدا و اتکا به توان همکاران مجرب، توانمند و صادق خویش، عملکردی درخشان را رقم زند و فعالیتهای آن مورد تأیید اعضای محترم مجمع عمومی بانک قرار گیرد. این موفقیت بیش از هر چیز مرهون تلاش و اهتمام مضاعف همکاران خدوم بانک است که آن را ارج می نهیم.
تلاشی که قطعا با خودباوری بیشتر همکاران و با اجرای طرحهای انگیزشی همچون طرح پویش، تبدیل بازاریابی به یک جریان عمومی در بانک، تلاش جمعی برای وصول مطالبات معوق و… می تواند بانک را بیش از پیش موفق سازد.
اینک، بانک سپه با سرافرازی ناشی از عملکرد خویش در سال گذشته، با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری به ویژه در تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و نیز با توجه به سیاستها و برنامه های ابلاغی از سوی دولت محترم، در تلاش است ضمن فراهم کردن زمینه نقش آفرینی بیشتر در عرصه اقتصادی در سال ۱۳۹۳ که به نام سال«اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی در عمل» نامگذاری شده به بانکی اثرگذار در حوزه های مختلف اقتصادی تبدیل شود و در عین حال، سهم خویش را از بازار رقابت افزایش دهد. این مهم از طریق اجرای صحیح سیاستها و برنامه های راهبردی ، رعایت دقیق خط مشی اعتباری، توجه به درآمدهای کارمزدی، افزایش فعالیتهای ارزی و صدور ضمانتنامه ها، اصلاح ساختارمالی شعب، ترکیب بهینه سپرده ها، بهینه سازی شعب ناکارآمد و نیز رعایت کلیه مصوبات و دستورات بانک در راستای وصول مطالبات غیرجاری، افزایش رضایتمندی مشتریان و… ممکن خواهد بود و می تواند بانک سپه را به «انتخاب اول مشتریان» تبدیل نماید.
در خاتمه، با باور به اینکه موفقیت هدیه خدا به کسانی است که می خواهند و می توانند، با سپاس از الطاف بیکران خداوند متعال، از تمامی همکاران متعهد که با اعتماد و اطمینان، بانک را در مسیر کسب موفقیتهای ارزشمند همراهی کردند، تشکر و قدردانی می نمایم.
امید است با عنایت الهی و همیاری مجدانه شما، بانکمان بتواند در نیل به اهداف و آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید سربلند بوده و در ارائه خدمات نوین و با کیفیت به مشتریان عزیز، انتخاب اول مشتریان و ملت شریف ایران باشد.
با احترام
سید کامل تقوی نژاد
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک سپه