جامع نیوز:سود سهام سهامداران حقیقی شرکت فرآورده های نسوز ایران از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود. به گزارش جامع نیوزازبانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت فرآورده های نسوز ایران سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دو شنبه ٢۴ […]

جامع نیوز:سود سهام سهامداران حقیقی شرکت فرآورده های نسوز ایران از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.
به گزارش جامع نیوزازبانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت فرآورده های نسوز ایران سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دو شنبه ٢۴ شهریور ماه سال جاری قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن های ۴٢-۵٢۵۴٣٧۴٠- ٠٣١ واحد سهام شرکت تماس بگیرند.
گفتنی است این بانک در شصت و دومین سالگرد تأسیس خود به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور به منظور تسریع و تسهیل مشتریان در دسترسی به خدمات نوین بانکی خدمت همبانک را نیز به تازگی روانه بازار نموده که طی آن دارندگان سپهر کارت می توانند به آسانی با شماره گیری #٧١٩*از طریق اپراتور همراه اول و بدون نصب نرم افزار از خدماتی همچون: مانده کارت،خرید شارژسیم کارت ها ،پرداخت قبوض و … برخوردار گردند.