جامع نوز:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان تیر ماه امسال ۴٢ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است. به گزارش جامع نوزاز بانک صادرات ایران این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور […]

جامع نوز:بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان تیر ماه امسال ۴٢ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
به گزارش جامع نوزاز بانک صادرات ایران این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام نموده و بر این اساس تا پایان تیر ماه امسال۴٢ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد،بیش از٢٨ میلیون و ۴٣۶ هزار کارت مربوط به سپهر کارت های صادره میباشد.
این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم میسازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
دارندگان سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، خدمت پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک صدای سپهر (٠٩۶٠٢)،سامانه #٧١٩*, پایانههای فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با افزایش سرمایه ۶/٢ برابر در سال گذشته به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی آماده ارائه انواع خدمات بانکی به هموطنان می باشد.​