جامع نیوز:معاون شعب و توسعه رضایتمندی مشتریان بانک شهر با تاکید بر اهمیت ارتباط دو سویه بانک شهر و شهرداری‌‌ها‌، تصریح کرد‌: حرکتی که در زمینه ارتباط بیشتر این بانک با شهرداری ها‌ آغاز شده بسیار مفید است و قطعا نتایج این همکاری به سود شهروندان خواهد بود . به گزارش جامع نیوز، علیرضا آذری […]

جامع نیوز:معاون شعب و توسعه رضایتمندی مشتریان بانک شهر با تاکید بر اهمیت ارتباط دو سویه بانک شهر و شهرداری‌‌ها‌، تصریح کرد‌: حرکتی که در زمینه ارتباط بیشتر این بانک با شهرداری ها‌ آغاز شده بسیار مفید است و قطعا نتایج این همکاری به سود شهروندان خواهد بود .

به گزارش جامع نیوز، علیرضا آذری با اشاره به اهمیت ارتباط با شهرداری‌ها اظهار کرد‌: اقداماتی که اخیرا در خصوص کلان شهرها و شهرداری‌ها صورت گرفته، بسیار مثبت است و قطعا اقدامات بانک شهر باید برای شهرداری‌ها ملموس باشد که دستیابی به این مهم با روند مناسبی در حال انجام است.

آذری با بیان این‌که شهرداری‌ها مشتریان خوب بانک هستند، تصریح کرد‌: باید از منابع شهرداری‌ها به درستی استفاده کنیم و همچنین از توانمندی‌های آنان در حوزه های مختلف شهری در بانک نیز می توان بهره برد، ضمن آن‌که شهرداری‌ها ، ارتباطات و وتوانمندی های مختلفی با سایر بخش ها دارند که می‌توان به خوبی از آن استفاده کرد‌؛ به طور مثال می‌توان همه پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری‌ها را موظف به افتتاح حساب در بانک شهر کرد.

معاون شعب و توسعه رضایتمندی مشتریان بانک شهر افزود‌: شهرداری‌ها پروژه های مختلفی دارند و بانک شهر هم می تواند با آنها همکاری خوبی داشته باشد و از این رو ارتباط با شهرداری ها بسیار مهم و حرکتی که در حال انجام است بسیار خوب بوده و قطعا نتایج مثبت دو سویه‌ای برای بانک و شهرداری‌ها خواهد داشت.

به گفته آذری ، با توجه به تاکید مدیر عامل بانک‌، در حوزه فناوری اطلاعات ، دستگاه های کارتخوان، خودپرداز و … نیز اقدامات مهمی صورت گرفته که منجر به رضایت کارکنان و مشتریان بانک شده است .