جامع نیوز:شرایط پیش فروش مهرماه محصولات ایران خودرو اعلام شد. به گزارش جامع نیوز، متقاضیان خرید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می توانند از امروز سه شنبه اول مهرماه برای پیش فروش عادی و طلائی به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنند. پیش […]

جامع نیوز:شرایط پیش فروش مهرماه محصولات ایران خودرو اعلام شد.

به گزارش جامع نیوز، متقاضیان خرید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می توانند از امروز سه شنبه اول مهرماه برای پیش فروش عادی و طلائی به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

پیش فروش عادی مهر ۹۳

پیش فروش دو ودیعه ای با استاندارد یورو ۴

پیش فروش طلائی مهر ۹۳

* در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( ١٢ درصد سالیانه پرداخت می شود.
* در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.
* در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید.
* ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شھرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و ھمراه در زمان ثبت نام الزامی است. در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به ھیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شھر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عھده مشتری خواھد بود.شرکت ایران خودرو مجاز است درصورت تکمیل ظرفیت،نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید