جامع نیوز:با اعطای مجوز به شرکت ارتباطات مبین‌نت در پیاده سازی شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناری LTE از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،امسال مبین‌نت با رویکردی جدید و با شعار «مبین‌نت ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ۴G» در پانزدهمین نمایشگاه تله‌کام حضور خواهد داشت. به گزارش جامع نیوز به نقل از شرکت ارتباطات مبین نت […]

جامع نیوز:با اعطای مجوز به شرکت ارتباطات مبین‌نت در پیاده سازی شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناری LTE از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،امسال مبین‌نت با رویکردی جدید و با شعار «مبین‌نت ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ۴G» در پانزدهمین نمایشگاه تله‌کام حضور خواهد داشت.

به گزارش جامع نیوز به نقل از شرکت ارتباطات مبین نت ، این شرکت به روال گذشته محصولات و خدمات متنوع خود را تحت عنوان اینترنت پرسرعت اشتراکی، پهنای باند اختصاصی اینترنت و شبکه‌ی اختصاصی مجازی (VPN)بی‌سیم و شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی وای‌فای (وایمو) در این نمایشگاه به عنوان مهم‌ترین خدمات خانگی و سازمانی، به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارئه خواهد داد.

****ارائه مهم‌ترین خدمات خانگی و سازمانی درنمایشگاه تلکام ۲۰۱۴

شرکت ارتباطات مبین‌نت، «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم در ایران»، به عنوان یکی از اعضای گروه مخابرات ایران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

گفتنی است؛ پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، از روز دوشنبه ۱۴ مهر تا روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر ماه و به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از ساعت ۹ تا ۱۶ برگزار می‌شود و شرکت ارتباطات مبین‌نت در طول روزهای برگزاری در سالن‌های ۶ و ۷ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود؛ همچنین جزییات محصولات، خدمات و برنامه‌های ویژه‌‌ی مبین‌نت در نمایشگاه ارائه می شود.