جامع نیوز:با توجه به نیاز مردم و لزوم پاسخ‌گویی بانک‌ها به بخشی از این نیازها، طراحی خدمات و محصولات جدید اعتباری، به‌ویژه برای مشتریان اعتباری خرد، یکی از وظایف اصلی بانک آینده در راستای تحقق اصل ارزش‌آفرینی برای مشتریان، توسعه خدمات اعتباری و توزیع مناسب اعتبارات بانک، بین اقشار مختلف جامعه و مشتریان گرامی است. […]

جامع نیوز:با توجه به نیاز مردم و لزوم پاسخ‌گویی بانک‌ها به بخشی از این نیازها، طراحی خدمات و محصولات جدید اعتباری، به‌ویژه برای مشتریان اعتباری خرد، یکی از وظایف اصلی بانک آینده در راستای تحقق اصل ارزش‌آفرینی برای مشتریان، توسعه خدمات اعتباری و توزیع مناسب اعتبارات بانک، بین اقشار مختلف جامعه و مشتریان گرامی است.
تسهیلات خرد، با قابلیت بازپرداخت اقساطی، همواره یکی از نیازها و درخواستهای اصلی بسیاری از مشتریان بانک است که با توجه به تنوع و گستردگی مقوله پرداخت تسهیلات در قالب عقود مبادلهای و همچنین نقش و کارکرد این عقود در تأمین نیازهای مالی اکثریت افراد جامعه و مشتریان، طرح اعتباری «ارزش» در راستای پاسخگویی مناسب به این نیاز مشتریان محترم بانک معرفی گردید.
در قالب این طرح، تسهیلات خرد با بازپرداخت اقساطی در قالب عقود مربوط، تا سقف مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال برای هر فرد حقیقی یا حقوقی، حسب نیاز مشتری با اقساط ۳۶ تا۶۰ ماهه و نرخ سود تسهیلات ۲۲ درصد ارائه میشود.
شایان ذکر است؛ تاکنون بانک آینده با ارائه بستههای اعتباری گوناگون، گسترده و متنوع در قالب طرح‌های مختلف، سعی نموده است؛ در چارچوب مقررات و ضوابط ابلاغی توسط بانک مرکزی ج.ا. ایران و همچنین در راستای سیاست افزایش دسترسی هم‌وطنان و مشتریان گرامی به تسهیلات بانکی برای تمام سطوح و اقشار جامعه، خدماتی متمایز و ارزشآفرین، را ارائه نماید. از جمله سایر طرح های اعتباری بانک آینده، می‌توان به طرح های اعتباری «زندگی»، «رویش»، «ترنج» و «اعتبار» اشاره نمود.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر از این طرح‌ها و سایر طرح‌های اعتباری بانک، لطفا به شعب بانک آینده مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک، به شماره تلفن ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.