جامع نیوز: دانشکده معماری دانشگاه تهران، با همکاری قطب علمی، فناوری، معماری دانشگاه تهران، برای دوره های عالی تخصصی شامل: مدیریت پروژه و ساخت، تکنولوژی معماری، انرژی و معماری، معماری داخلی، معماری مسکن، مرمت ابنیه و بافت و معماری و نورپردازی دانشجو قبول می کند. سرفصل این دوره ها مطابق سرفصل های دوره کارشناسی ارشد […]

جامع نیوز: دانشکده معماری دانشگاه تهران، با همکاری قطب علمی، فناوری، معماری دانشگاه تهران، برای دوره های عالی تخصصی شامل: مدیریت پروژه و ساخت، تکنولوژی معماری، انرژی و معماری، معماری داخلی، معماری مسکن، مرمت ابنیه و بافت و معماری و نورپردازی دانشجو قبول می کند.

سرفصل این دوره ها مطابق سرفصل های دوره کارشناسی ارشد این رشته ها (اعلام شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) است و اساتید آن، اعضای هیات علمی دانشگاه تهران و مدرسین برگزیده سایر دانشگاه های ایران هستند.

هریک از دوره ها با توجه به محتوای برنامه ریزی شده، برای استفاده دانشجویان، مهندسین، دانشجویان و کارشناسان بخش های مختلف مهندسی و اجرای صنعت ساخت و ساز کشور مناسب است.
مدیران ارشد سازمان های کارفرما، سیاست گذار، مشاور و پیمانکار، مدیران اجرایی پروژه، کارشناسان و کارشناسان ارشد پروژه های عمرانی از جمله کسانی هستن که می توانند در این دوره ها شرکت کنند.
داشتن مدرک کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های فنی و مهندسی (فارغ التحصیلان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های مهندسی معماری، عمران، مکانیک و تاسیسات در اولویت هستند.)
دانشجویان سال آخر کارشناسی رشته های فوق به شرط دارا بودن معدل ۱۴ می توانند در این دوره شرکت کنند.
دو سال سابقه کار مرتبط و آشنایی با زبان انگلیسی برای شرکت در این دوره ها از جمله شرایط ارجحیت دار است.
ثبت نام این دوره ها از اول شهریور ۱۳۹۳ از طریق سایت قطب علمی معماریWWW.Ceat.ir شروع شده و هریک از دوره ها از نیمه دوم آبان ماه ۱۳۹۳ شروع شده و تا اسفند ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.
زمان برگزاری جلسات آموزشی روزهای چهار شنبه و روزهای پنج شنبه در دانشکده معماری دانشگاه تهران خواهد بود و هر فرد می تواند تنها در یک دوره شرکت نماید.
مدارک لازم برای ثبت نام در این دوره ها شامل رزومه تحصیلی و شغلی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی، تکمیل فرم تقاضا ی ثبت نام آن لاین است.
ضوابط اعطای گواهینامه این دوره ها نیز شامل: حضور در ۸۰ درصد جلسات آموزشی، موفقیت در ارزیابی پایانی هریک از دروس دوره ( کسب حداقل نمره ۱۴ در هر یک از آزمون ها ) است.