جامع نیوز:محمد رضا نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران در راس هیاتی از مدیران این بانک و در قالب ۱۰ کارگروه تخصصی ۲۳ مهرماه سالجاری از شعب این بانک در استان گیلان بازدید کرد. مدیر عامل بانک رفاه کارگران در بدو ورود به استان گیلان از شهرستان رودسر و ۳ شعبه این شهرستان شامل مرکزی […]

جامع نیوز:محمد رضا نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران در راس هیاتی از مدیران این بانک و در قالب ۱۰ کارگروه تخصصی ۲۳ مهرماه سالجاری از شعب این بانک در استان گیلان بازدید کرد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در بدو ورود به استان گیلان از شهرستان رودسر و ۳ شعبه این شهرستان شامل مرکزی رودسر، تامین اجتماعی و بازار رودسر بازدید و از نزدیک با کارکنان بانک و مشتریان گفت و گو کرد.
محمد رضا نظری در ادامه در همایشی که به همین منظور با حضور تمامی روسای شعب در محل سالن همایش بانک برگزار شد طی سخنانی گفت: یکی از سیاست های اصولی بانک رفاه کارگران بحث مشتری مداری است که انتظار می رود همکاران استان با جدیت این موضوع مهم را در اولویت کاری قرار دهند و در خصوص ترویج خدمات بانکداری الکترونیک و تاکید بر وصول مطالبات، برنامه ریزی و هدف گذاری داشته باشند.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران با اشاره به سیاست اصولی این بانک در قبال عمران و آبادانی ایران اسلامی و از جمله موضوع اشتغالزایی، استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی را برای کمک به اهداف دولت تدبیر و امید یک فرصت خواند و اظهار داشت: باید از این فرصت پیش آمده نهایت بهره برداری را برای توسعه کشور انجام دهیم و به همین منظور شعبه ای هم با همین عنوان برای اولین بار در شبکه بانکی کشور در بانک رفاه کارگران ایجاد شده است.
وی افزود: نظام اعتباری کشور در آینده از این محل کلید خواهد خورد و از این رو هر چه این جایگاه را بیشتر درک و مستحکم تر کار کنیم، در سال های آتی می توانیم قراردادهای بهتر و بزرگ تری را با صندوق منعقد کرده و این صندوق به عنوان یک ثروت ملی مهم ترین ابزار پیشرفت کشور است. بانک رفاه کارگران باید سهم خود را از منابع صندوق توسعه ملی در پیشرفت کشور ایفا کند.
نظری افزود: بانک رفاه کارگران توانسته است با یک برنامه ریزی هدفمند سرمایه خود را طی سال گذشته افزایش دهد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در ادامه خواستار مشارکت و تلاش تمامی کارکنان بانک به ویژه روسای شعب برای ارتقاء جایگاه مناسب در بین سایر بانک ها شد و ضمن تاکید بر جذب منابع پایدار و وصول مطالبات معوق افزود: با عنایت به عملکرد شفاف بانک در حوزه اقتصادی کشور، بانک رفاه کارگران یکی از پاک ترین نهادهای مالی کشور است که در حوزه های مبارزه با پولشویی و فساد اداری موفقیت های خوبی در نظام بانکی کسب کند.
نظری دستاوردهای این بانک را در ۲ سال اخیر بی شمار توصیف کرد و بهبود و توسعه زیر ساخت های بانکداری الکترونیک و همچنین افزایش ظرفیت حوزه IT را یکی از مهم ترین دستاوردهای این بانک بر شمرد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در ادامه بازدید استانی خود با دکتر تامینی نماینده مردم شهرستان رشت و حومه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
در این نشست دکتر تامینی با قدردانی از خدمات و اقدامات بانک رفاه کارگران در استان گیلان عملکرد این بانک و نحوه خدمت رسانی کارکنان بانک در استان را در بین سایر بانک ها متمایز دانست و افزود: نماد عینی این تمایز در رفتار و حسن برخورد کارکنان بانک رفاه کارگران با مردم مشهود است.
گفتنی است بانک رفاه استان گیلان دارای ۴۲ شعبه، ۲ واحد خدمات ویژه مستمری بگیران و ۲۰ قسمت ارائه خدمات خاص در سازمان تامین اجتماعی شهرها از جمله مجتمع صنعتی چوکا و هتل ماندگار چمخاله لنگرود است که به مردم فهیم استان گیلان خدمات بانکی ارائه می کند.