جامع نیوز:با عرضه «موش‌کارت» محصول جدید بانک گردشگری، امکان استفاده از این کارت بانکی در کارت‌خوان‌های فروشگاه‌ها و مراکز خدمات کشور ایجاد شد. به گزارش جامع نیوز، ” موش‌کارت ” در حقیقت یک کارت هدیه است که روی آن تصویر شخصیت‌های فیلم سینمایی «شهر موشها۲» نقش بسته‌است و با مراجعه مشتریان به شعب، در مبالغ […]

جامع نیوز:با عرضه «موش‌کارت» محصول جدید بانک گردشگری، امکان استفاده از این کارت بانکی در کارت‌خوان‌های فروشگاه‌ها و مراکز خدمات کشور ایجاد شد.

به گزارش جامع نیوز، ” موش‌کارت ” در حقیقت یک کارت هدیه است که روی آن تصویر شخصیت‌های فیلم سینمایی «شهر موشها۲» نقش بسته‌است و با مراجعه مشتریان به شعب، در مبالغ دلخواه قابلیت صدور را دارد.بانک گردشگری برای دارندگان این کارت‌ها، جوایزی در نظر گرفته که در صورت تکمیل الگوی لازم بر اساس امتیاز آنها در سطوح طلایی، نقره‌ای و برنزی به صاحبان کارت‌ها تعلق خواهد گرفت.اگر ۵ کارت هدیه، مجموعا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان را پوشش دهد، بهره‌مندی از جایزه ویژه برنزی و در صورتی که این رقم به ۶۵۰ هزار تومان برسد، جایزه نقره‌ای مقدور خواهد بود. برای جایزه طلایی لازم است مجموع کارت‌ها به رقم یک میلیون تومان برسد.