جامع نیوز:بانک سامان با دریافت مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی افزایش سرمایه می‌دهد. به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، بر اساس اطلاعیه هیات مدیره بانک و به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ و مجوزهای اخذشده طی نامه شماره ۲۷۸۲۳۵/۱۲۱مورخ ۱۱/۰۵/۱۳۹۳ از سازمان بورس و اوراق بهادار […]

جامع نیوز:بانک سامان با دریافت مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی افزایش سرمایه می‌دهد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، بر اساس اطلاعیه هیات مدیره بانک و به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ و مجوزهای اخذشده طی نامه شماره ۲۷۸۲۳۵/۱۲۱مورخ ۱۱/۰۵/۱۳۹۳ از سازمان بورس و اوراق بهادار و نامه شماره ۱۱۵۳۳۴ مورخ ۲۹/۰۴/۱۳۹۳ از بانک مرکزی، سرمایه بانک از طریق صدور سهام جدید و سهام جایزه از مبلغ شش هزار و پانصد و هشتاد و هشت میلیارد ریال به مبلغ هشت‌هزار میلیارد ریال، منقسم به هشت میلیارد سهم یک‌هزار ریالی از محل سود انباشته و آورده نقدی سهامداران افزایش می یابد.

بر اساس این گزارش، تمام افرادی که در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۳ سهام‌دار بانک سامان بوده‌اند، به ازای هر ۱۰۰ سهم خود، ۱۵.۱۸ سهم جایزه و ۶.۲۵ حق‌تقدم خرید سهم جدید دریافت می‌کنند. مهلت استفاده از حق‌تقدم در خرید سهام جدید، ۶۰ روز از تاریخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۳ (تاریخ انتشار آگهی) است.

در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهام‌داران می‌توانند در مهلت تعیین شده برای پذیره‌نویسی نسبت به واگذاری حق‌تقدم خود از طریق بازار فرابورس اقدام کنند.

سهام‌داران بانک سامان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با اداره سهام بانک به شماره ۲۳۰۹۵۴۰۹-۰۲۱ و ۲۳۰۹۵۴۱۵-۰۲۱تماس بگیرند.