جامع نیوز:با هدف تسریع در تقسیط پرونده‌های مسکن مهر استان سمنان، نشستی با حضور نماینده و فرماندار سمنان، مدیر شعب بانک مسکن استان، مدیران سازمان راه‌وشهرسازی، تعاون، بنیاد مسکن و شهرداری برگزار شد. به گزارش جامع نیوز، ترحمی مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان طی سخنانی به ارایه گزارشی از پرداخت تسهیلات مسکن مهر در […]

جامع نیوز:با هدف تسریع در تقسیط پرونده‌های مسکن مهر استان سمنان، نشستی با حضور نماینده و فرماندار سمنان، مدیر شعب بانک مسکن استان، مدیران سازمان راه‌وشهرسازی، تعاون، بنیاد مسکن و شهرداری برگزار شد.
به گزارش جامع نیوز، ترحمی مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان طی سخنانی به ارایه گزارشی از پرداخت تسهیلات مسکن مهر در استان سمنان و آمار مربوط به تقسیط این تسهیلات پرداخت.
وی با تاکید بر آمادگی بانک مسکن جهت تقسیط تسهیلات مسکن مهر در اسرع وقت، اجرای این امر را منوط به معرفی واجدان شرایط از طریق سازمان‌های راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و اداره کل تعاون دانست.
خسروی نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی نیز با تشکر از عملکرد مدیریت بانک مسکن استان در پرداخت تسهیلات مسکن مهر، جدیت و پیگیری مدیریت و شعب بانک مسکن استان سمنان در تقسیط پرونده‌های مسکن مهر را شایسته تقدیر دانست و همکاری سایر سازمان‌های مربوطه با بانک مسکن جهت اجرای این مهم را خواستار شد.
وی تاکید کرد: معرفی و تقسیط تسهیلات واحدهای مسکونی که تحویل مشتریان شده است در اولین فرصت باید انجام شود و نیازمند معرفی مالکان توسط سازمان راه و شهرسازی و اداره کل تعاون است.