جامع نیوز:در دنیای پرمشغله امروز همه سعی داریم بهترین برنامه‌ریزی را برای مفیدترین ساعت‌های زندگی کاری و شخصی‌مان انجام دهیم. از یک طرف می‌خواهیم کارهای خانه را به سریع‌ترین و منظم‌ترین شکل ممکن انجام دهیم تا زمان‌ باقی‌مانده از روزمان را به فعالیت‌هایی که دوست داریم اختصاص دهیم، از طرف دیگر بیشترین ساعت‌های مفید روز […]

جامع نیوز:در دنیای پرمشغله امروز همه سعی داریم بهترین برنامه‌ریزی را برای مفیدترین ساعت‌های زندگی کاری و شخصی‌مان انجام دهیم. از یک طرف می‌خواهیم کارهای خانه را به سریع‌ترین و منظم‌ترین شکل ممکن انجام دهیم تا زمان‌ باقی‌مانده از روزمان را به فعالیت‌هایی که دوست داریم اختصاص دهیم، از طرف دیگر بیشترین ساعت‌های مفید روز را در خانه نیستیم. اما تکنولوژی برای ما چه راه‌حلی دارد؟!

امروزه ابزارهای هوشمندی ساخته شده که ما را در برنامه‌ریزی و انجام راحت‌تر کارها یاری می‌دهد. مثلاً تصور کنید می‌خواهید در ساعاتی که خارج از منزل هستید، دستور انجام کاری را به یکی از وسایل خانه بدهید! با دستگاه‌های هوشمند این آرزو به واقعیت تبدیل شده است. یکی از جدیدترین فناوری‌ها در ماشین لباسشویی جدید سامسونگ به نام کریستال بلو(Crystal Blue) به‌کار گرفته شده که قابلیت شستشوی هوشمند و کنترل از طریق وای فای را دارد. با این امکان جدید به راحتی می‌توان از خارج از منزل و با تلفن همراه، دستور آغاز شستشو را داد و بر تمام مراحل شستشو نظارت کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این محصول جدید، برنامه شستشوی هوشمند یا(Auto Optimal Wash) است. با فعال شدن برنامه «بهترین شستشوی اتوماتیک»، ابتدا چهار حسگر، اطلاعات مربوط به البسه موجود در ماشین، شامل اندازه، میزان چرک و آلودگی، مقدار آب و مواد پاک‌کننده لازم را ارزیابی می‌کند. سپس بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده، مناسب‌ترین برنامه شستشو شامل دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش به طور خودکار تعیین می‌شود. همچنین مخزن شویندهAuto Dispenser ، به طور خودکار و به مقدار لازم، مواد پاک‌کننده و نرم‌کننده را در فرایند شستشو وارد می‌سازد و دیگر نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده برای هربار شستشو نیست.

صفحه تمام لمسی، رنگی و پنج اینچی این ماشین لباسشویی هوشمند از دیگر جذابیت‌های کریستال بلوست. برنامه‌های کاربردی مختلفی روی آن نصب شده که کار با آن را آسان‌تر می‌کند. موتور دیجیتال اینورتر این دستگاه با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، حداقل صدا و دوام بالا، ۱۲۳ ماه گارانتی دارد. ضمن این که فناوری Eco bubble به حل مواد پاک کننده و ایجاد کف غلیظی که با سرعت بیشتر در پارچه نفوذ کند، کمک کرده و به خاطر نیاز کم‌تر به آب گرم، انرژی کمتری را در هر شستشو مصرف می‌کند.

درب آبی رنگ عریض و شفاف این ماشین‌لباسشویی که تا ۱۷۰ درجه باز می‌شود بازتاب نور را با طیف چشم‌نوازی از رنگ‌ها ارائه می‌دهد در حالی که کار با آن هنگام داخل و خارج کردن لباس‌ها و پتو نیز آسان‌تر شده است. به این ترتیب کریستال بلو تبدیل به وسیله‌ای زیبا و کارآمد شده که برخلاف ماشین‌ لباسشویی‌های نسل‌های قدیم دیگر لازم نیست در گوشه‌ای پنهان شود!

راه‌حل‌های نوین لباسشویی سامسونگ برای استفاده بهینه از زمان است. راه‌حل‌هایی برای زندگی امروز که آرامش، سرعت و دقت بیشتری را به به همراه می‌آورد./