جامع نیوز:معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهربا بیان این‌که تامین نیاز امروز شهروندان با نگاهی مدرن و توسعه یافته محقق خواهد شد ، تصریح کرد‌: این بانک ، با حرکت بر مبنای مسئولیت اجتماعی، نگاه سنتی به اداره شهر را تغییر داد. به گزارش جامع نیوز، غلامحسین تابش فر‌ با بیان این‌که […]

جامع نیوز:معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهربا بیان این‌که تامین نیاز امروز شهروندان با نگاهی مدرن و توسعه یافته محقق خواهد شد ، تصریح کرد‌: این بانک ، با حرکت بر مبنای مسئولیت اجتماعی، نگاه سنتی به اداره شهر را تغییر داد.

به گزارش جامع نیوز، غلامحسین تابش فر‌ با بیان این‌که بانک شهر یک بانک تخصصی است که در راستای کمک به شهرداری‌ها و با هدف توسعه و عمران شهرها تاسیس شده است ، گفت‌: ساختاراین بانک‌ ‌، بر اساس نیاز شهرداری‌ها و به منظور ارائه خدمات ملی و بانک است تا بتواند در مسیر ارتقای عمران و توسعه شهری گام بردارد.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک بانک شهر با همه شهرداری‌ها تصریح کرد‌: امروزه اداره شهرداری‌ها با نگاه سنتی امکان پذیر نیست و نیاز شهروندان می‌طلبد که مدیریت شهری با نگاهی مدرن و توسعه یافته اداره شود‌.

به گفته معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری‌، city pay در همه دنیا نیز برای خارج شدن از نگاه سنتی در اداره شهرداری‌ها ایجاد می‌شود.

تابش فر با بیان این که شهرداری در تبدیل به نهادی اجتماعی‌، رضایت شهروندان را در اولویت دارد‌، خاطر نشان کرد‌: در همین راستا بانک شهر نیز فعالیت‌های خود را در زمینه جلب منفعت و رضایت شهروندان برنامه ریزی کرده است و در این مدت توانسته به سمت جایگاه اصلی خود‌‌که همان مسئولیت اجتماعی است‌، حرکت کند .

معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری تصریح کرد‌: در اسناد بالادستی مانند قانون برنامه پنجم توسعه و قانون بودجه شهرداری‌ها که توسط مراکز قانونگذاری کشور مانند مجلس شورای اسلامی و دولت وضع شده است‌، خدمات این بانک در راستای استفاده از روش‌های نوین مالی است .

وی در ادامه افزود‌: رویکرد جدید بانک شهر‌، توجه به پروژه‌های شهرداری است که سفرهای استانی در این زمینه انجام می‌شود واین بانک در پروژه های عمرانی کلان‌شهرها ‌، در حد سقف ضوابطی که داشته است‌، مشارکت کرده و تلاش می‌شود که با ارتباط با سایر استان‌ها و شهرهای بزرگ‌، خدمات متنوعی ارائه دهد .