جامع نیوز:مدیرعامل بیمه ایران صدور بیمه نامه های شخص ثالث در این شرکت کاملا الکترونیکی شده و از این پس بیمه گذاران در کوتاه ترین زمان ممکن به آخرین اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی پیدا خواهند کرد. به گزارش جامع نیوزاز بیمه ایران،‌ محمود امراللهی در مراسم بهره برداری از سیستم صدور بیمه نامه های […]

جامع نیوز:مدیرعامل بیمه ایران صدور بیمه نامه های شخص ثالث در این شرکت کاملا الکترونیکی شده و از این پس بیمه گذاران در کوتاه ترین زمان ممکن به آخرین اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی پیدا خواهند کرد.
به گزارش جامع نیوزاز بیمه ایران،‌ محمود امراللهی در مراسم بهره برداری از سیستم صدور بیمه نامه های الکترونیکی شخص ثالث در شعبه استان فارس این مجموعه، افزود: بیمه گذاران بلافاصله پس از انعقاد قرارداد بیمه ای با بیمه ایران ازطریق پیامک از زمان آغاز اعتبار بیمه نامه خود مطلع خواهند شد.
وی با بیان اینکه دراین پیامک علاوه بر زمان شروع تعهدات بیمه نامه، زمان انقضای آن نیز در دسترس بیمه گذار قرار خواهد گرفت، ادامه داد: همچنین درطول مدت قرارداد تمامی تغییراتی که دربیمه نامه صورت می گیرد شامل صدور الحاقیه و خسارت پرداختی از محل بیمه نامه به بیمه گذار و زیان دیده اطلاع رسانی می شود.
رییس هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به اینکه دراین سیستم به صورت خودکار نرخ های جدید دیات به بیمه گذار اعلام می شود، تصریح کرد: بیمه گذاران با دریافت پیام الکترونیکی می توانند درکمترین زمان ممکن به تغییرات نرخ دیات دسترسی پیدا کرده و نسبت به افزایش تعهدات بیمه نامه خود اقدام کنند.
امراللهی اضافه کرد:‌ در این سیستم همچنین اگر بیمه گذار دچار حادثه شود و درشعب بیمه ایران نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند آخرین وضعیت پرونده و میزان خسارت پرداختی به اطلاع بیمه گذار و زیان دیده خواهد رسید.
به گفته وی علاوه براین اگر بیمه گذار تصادف منجر به جرح داشته باشد آخرین اطلاعات پرونده به صورت لحظه ای درخصوص خسارات مالی و جانی دراختیار بیمه گذار وزیان دیدگان قرار می گیرد و زیان دیده یا زیان دیدگان می توانند از زمان دریافت خسارت خود اطلاع یابند.
مدیرعامل بیمه ایران درباره سایر ویژگی های سیستم وب صدور بیمه نامه شخص ثالث در بیمه ایران نیز گفت: بیمه گذاران در آینده نزدیک می توانند به صورت اینترنتی پیشنهاد خود را درسامانه بیمه ایران ثبت و با دریافت کد رهگیری به نزدیک ترین واحد فروش این شرکت مراجعه و فیزیک بیمه نامه و قرارداد خود را دریافت کنند.
به گفته وی به طور حتم این خدمات میزان مراجعه حضوری درشعب و نمایندگی های این مجموعه را کاهش خواهد داد و در کمترین زمان ممکن خسارت خود را دریافت خواهند کرد.
امراللهی درباره زمان آغاز و اتمام این طرح خدماتی تصریح کرد: مطالعات این پروژه درسال ۸۶ دربیمه ایران کلید خورد ودرسال ۹۱ تولید پروژه آغاز و یک سال به طول انجامید؛واستقرار این پروژه از تیرماه سال ۹۳ در شعب و نمایندگی های این مجموعه در کل کشور آغاز و امروز دراستان فارس و شهر شیراز، این پروژه نهایی شد.
در مراسم بهره برداری از تازه ترین سیستم تحت وب بیمه نامه شخص ثالث بیمه ایران اعضای هیات مدیره،مدیران فنی و ستادی‌ و جمعی از مسوولان استان فارس شرکت داشتند.