جامع نیوز:کوچکترین ویدئو پرژکتور مینی بیم قابل حمل ال‌جی تنها با وزن ۴۵۰ گرم تجربه یک سینمای واقعی در هر جا ، را فراهم می سازد. ال‌جی الکترونیک (ال‌جی) کوچکترین پروژکتور قابل حمل خود را از آغاز این ماه در کشورهای سراسر جهان عرضه خواهدکرد.اچ دی مینی بیم مدل چی اچ ۳۰۰ با قابلیت حمل […]

جامع نیوز:کوچکترین ویدئو پرژکتور مینی بیم قابل حمل ال‌جی تنها با وزن ۴۵۰ گرم تجربه یک سینمای واقعی در هر جا ، را فراهم می سازد.
ال‌جی الکترونیک (ال‌جی) کوچکترین پروژکتور قابل حمل خود را از آغاز این ماه در کشورهای سراسر جهان عرضه خواهدکرد.اچ دی مینی بیم مدل چی اچ ۳۰۰ با قابلیت حمل و تصویر استثنایی در صدر فناوری‌های پیشرفته‌ با منبع نوری LED با دوام را ارائه می‌دهد. این محصول قادر به ایجاد تصاویر بزرگ و دیدنی است و عمر باطری دوساعت ونیم می باشد. این دستگاه به کاربران این امکان را می‌دهد تا هر لحظه با خود سینمایی را به همراه داشته باشند.
این-کیو لی، نایب رئیس و مدیر پخش تلویزیون در ال‌جی گفت: ” اچ دی مینی بیم جدید یک دستگاه هوشمند است که می‌توان در هر کجا و در هر زمان از آن لذت برد. این دستگاه به کاربران این امکان را می‌دهد تا هر سطح صاف را چه در داخل و چه در خارج از منزل به یک نمایشگر تبدیل کنند و از تصاویری با وضوح و کیفیت بسیار بالای اچ دی لذت ببرند.”ال جی اچ دی مینی بیم با ارایه تصاویر واضح و روشن در ابعاد ۱۰۰ اینچ راهکاری ایده آل برای ارایه فایل های شما در جلسات کاری و نیز شب هایی است که تمایل به تماشای فیلم دارید.
ال جی پی اچ ۳۰۰از منبع نور RGB ال ای دی استفاده می کند که روشنایی ۳۰۰ آنسی لومن ارایه می دهد و نسبت وضوح صد هزار به یک در وضوح اج دی (۱۲۸۰.۷۲۰) دارد. این LED با هدف ماندگاری طولانی مدت طراحی شده است و چرخه عمر آن معادل ۳۰ هزار ساعت یعنی ۱۰ سال استفاده به مدت ۸ ساعت در روز تخمین زده می شود. علاوه بر این فناوری اتو ورتیکال کی استون یا AVKال جی علتی است که اچ دی مینی بیم نسبت به دیگر پروژکتورهای متداول شرایط آسان تری را فراهم کند.این فناوری روند نصب را سهولت بخشیده و برای کاهش اعواج تصویر زاویه پرتو بهینه را به صورت خودکار انتخاب می کند.ال جی پی اچ ۳۰۰ یک نمایشگر قابل حمل است که قابلیت‌های ارتباطی مختلفی را فراهم می‌کند. این پروژکتور مشاهده محتوایی که در دستگاه‌های دیگری نظیر گوشی هوشمند، لپ‌تاپ، تبلت و دیگر درایوهای یواس‌بی ذخیره شده است را امکان‌پذیر می‌کند.
پروژکتور پی اچ ۳۰۰ از آغاز همین ماه در بازارهای امریکای لاتین، امریکای شمالی، آسیا و خاورمیانه عرضه می‌شود و پس از آن در کشورهایی نظیر فرانسه، آلمان، پرتغال، اسپانیا و ترکیه در ماه نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد. قیمت و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول در زمان عرضه به صورت محلی اعلام خواهد شد.