جامع نیوز:بیش از ١۶٣٠ شرکت کشور به عضویت سیستم واریز جمعی وجوه بانک صادرات ایران در آمدند. به گزارش جامع نیوز این بانک به عنوان طلایه دار خدمات نوین بانکی، با هدف جلب رضایت اقشار جامعه و در راستای ترویج بانکداری الکترونیک در بین مدیران و صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها، اقدام به راه‌اندازی سامانه واریز […]

جامع نیوز:بیش از ١۶٣٠ شرکت کشور به عضویت سیستم واریز جمعی وجوه بانک صادرات ایران در آمدند.
به گزارش جامع نیوز این بانک به عنوان طلایه دار خدمات نوین بانکی، با هدف جلب رضایت اقشار جامعه و در راستای ترویج بانکداری الکترونیک در بین مدیران و صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها، اقدام به راه‌اندازی سامانه واریز جمعی نموده است وتا پایان مهر امسال بیش از ١۶٣٠ شرکت تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی عضو سیستم واریز وجوه بانک صادرات ایران شده و از این خدمت نوین بانکی بهره مند شدند.
براساس این گزارش تعداد شرکت‌‌های عضو این سیستم حاکی از رشد ٨١ درصدی نسبت به مهر سال ٩٢ می‌باشد.با استفاده از این سامانه کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های عضو قادر خواهند بود حقوق، پاداش و … وجوه دیگر کلیه کارکنان زیر مجموعه خود را (بدون محدودیت در تعداد ) به حساب‌های ایشان واریز نمایند. همچنین با استفاده از این سامانه، شرکت‌ها (به طور مثال شرکت‌های بیمه) می‌توانند انواع واریزهای جمعی را به حساب مشتریان خود به صورتOffline واریز نمایند.
بارگذاری مستقیم فایل توسط خودشرکت از طریق اینترنت، عدم نیاز مراجعه شرکت‌ها به شعب بانک جهت تحویل چک واریز جمعی، رویت گزارش صحت یا عدم صحت فایل بارگذاری شده، امکان دریافت فایل نتیجه پرداخت جمعی از طریق اینترنت و .. از جمله مزایای این خدمت نوین بانک صادرات ایران می‌باشد.
هموطنان محترم تنها با یک بار مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات ایران جهت افتتاح حساب واریز جمعی و تکمیل فرم عضویت، میتوانند عضو این سامانه شده و پس از دریافت دستگاه رمزیاب (Token) قادر به انجام عملیات مورد نظر خواهد بود.
گفتنی است این بانک در راستای افزایش رضایت و سطح دسترسی مشتریان به خدمات نوین بانکی اخیرا” خدمت جدید همبانک را روانه بازارنموده که با استفاده از آن مشتریانی که دارای سیم کارت همراه اول هستند می توانند با شماره گیری کد #٧١٩* از خدماتی همچون : مانده کارت، خرید شارژ سیم کارت های اعتباری، پرداخت قبوض و … برخودار گردند​