جامع نیوز:با رای هیئت داوران، سه برنده دور دوم مسابقه عکاسی #شادهستیم معرفی شدند. به گزارش جامع نیوز، منصور مومنی مدیر بازاریابی و امور توسعه مشتریان با اشاره به برگزاری دومین دور جشنواره #شادهستیم در بازه ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر ماه گفت: در این مرحله، ۶۰ عکس دریافتی از هموطنان در شبکه‌های اجتماعی لنزور […]

جامع نیوز:با رای هیئت داوران، سه برنده دور دوم مسابقه عکاسی #شادهستیم معرفی شدند.

به گزارش جامع نیوز، منصور مومنی مدیر بازاریابی و امور توسعه مشتریان با اشاره به برگزاری دومین دور جشنواره #شادهستیم در بازه ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر ماه گفت: در این مرحله، ۶۰ عکس دریافتی از هموطنان در شبکه‌های اجتماعی لنزور و اینستاگرام منتشر شد و مورد داوری کاربران قرار گرفت.

مومنی تصریح کرد: پس از پایان دوره، اعضای هیات‌داوران جشنواره، بر اساس شاخص‌های کیفی و کمی از جمله تعداد افراد حاضر در عکس، حس شادمانی، تکنیک، فضاسازی و خلاقیت؛ تعداد لایک و تعداد کامنت، آرای خود درباره عکس‌ها را اعلام کردند.

مدیر بازاریابی و امور توسعه مشتریان درباره جوایز این جشنواره نیز اظهار داشت: جوایز این مسابقه در هر ماه، برای نفر اول مبلغ پنج میلیون ریال، نفر دوم سه میلیون ریال و نفر سوم دو میلیون ریال است و جوایز برندگان هر مرحله از طریق نزدیک‌ترین شعبه بانک سامان به محل سکونت آن‌ها اهدا خواهد شد.

گفتنی است، کمپین #شادهستیم با هدف توسعه خدمات الکترونیکی بانک سامان و همچنین ورود به عرصه بانکداری اجتماعی در فضای مجازی از ۱۵ مهر ۱۳۹۳ همزمان با عید سعید قربان آغاز شده و دور سوم آن هم‌اکنون درحال برگزاری است.

عموم هموطنان برای دریافت اطلاعات بیشتر از این کمپین و چگونگی ارسال عکس‌های خود می‌توانند به صفحه این کمپین در وب‌سایت بانک سامان به نشانی http://www.sb24.com/Fa/shadhastim مراجعه کنند.