جامع نیوز:معاون فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان نصب انواع سیستم های کاربردی سازمان‌ها و شرکت‌ها در کیف پول الکترونیکی بانک شهر خبر داد . به گزارش جامع نیوز، مهندس عبدالرضا گلزاری با اشاره به ویژگی های بارز کیف پول الکترونیکی ، اظهار کرد‌: این کارتها عمدتا دارای عکس بوده و در بسیاری موارد مانع […]

جامع نیوز:معاون فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان نصب انواع سیستم های کاربردی سازمان‌ها و شرکت‌ها در کیف پول الکترونیکی بانک شهر خبر داد .
به گزارش جامع نیوز، مهندس عبدالرضا گلزاری با اشاره به ویژگی های بارز کیف پول الکترونیکی ، اظهار کرد‌: این کارتها عمدتا دارای عکس بوده و در بسیاری موارد مانع سوء استفاده افراد غیر مجاز در به‌کارگیری این کارت‌ها در پذیرنده های عمومی می‌شود.
وی افزود‌‌: به دلیل برخورداری از تکنولوژی تراشه هوشمند‌، امکان نصب انواع سیستم های کاربردی سازمان‌ها و شرکت‌ها از قبیل خدمات رفاهی ویژه، در این کارت‌ها پیش بینی شده و وجود دارد.
گلزاری با بیان این‌که این نوع کارت‌ها علاوه بر ویژگی های کارت‌های متعارف بانکی، امکان پرداخت تماسی و غیر تماسی (Tap & Go) را نیز دارند ، تصریح کرد :بالغ بر چندین میلیون دستگاه پذیرنده در سطح کشور به عنوان سرمایه ملی وجود دارد که امکان پذیرش این نوع کارت‌ها را دارند.
معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به وضعیت فضاهای پذیرندگی این کارت‌ها ، خاطر نشان کرد : فضاهای پذیرندگی کارت‌ها بسیار متنوع بوده و مهندسی مالی و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان از قابلیت های آن است.
به گفته گلزاری‌، کیف پول الکترونیکی بر روی رسانه های مختلف کارت، تلفن همراه و غیره قابل تعمیم است.
وی با بیان این‌‌که بر اساس مهندسی مالی صورت گرفته‌، کارت شهروندی برای همه حوزه‌های خدمات شهری در سراسر کشور قابل استفاده است‌، گفت: بانک شهر برای حمایت از این حرکت ملی اعلام آمادگی کرده است و همه شرکت‌های خصوصی که در حوزه توسعه فضای پذیرندگی کیف پول الکترونیکی و پول خرد قدم بر می دارند مشمول این اقدام هستند .