جامع نیوز:کامپیوترهای بدون کیس که با نام All-in-One نیز شناخته میشوند مدت ها است که به عنوان جایگزین کامپیوتر های رومیزی سنتی مطرح می باشند. در واقع تمامی قطعات در داخل یک صفحه نمایش مجتمع شده است و دیگر خبری از کیس و همچنین سیستم های فراوانی که به آن وصل می شود نمی باشد. […]

جامع نیوز:کامپیوترهای بدون کیس که با نام All-in-One نیز شناخته میشوند مدت ها است که به عنوان جایگزین کامپیوتر های رومیزی سنتی مطرح می باشند. در واقع تمامی قطعات در داخل یک صفحه نمایش مجتمع شده است و دیگر خبری از کیس و همچنین سیستم های فراوانی که به آن وصل می شود نمی باشد. اما شرکت های مختلف در سرتاسر دنیا به این نوع محصولات بهای خاصی داده اند و در این زمینه سرمایه گزاری فراوان انجام داده اند. یکی از این شرکت ها ASUS می باشد که مدت ها می باشد که در این زمینه پا به عرصه ظهور نهاده است.

در میان محصولات شرکت ASUS کامپیوتر های بدون کیس یا All-in-One مدتهاست که جایگاه ویژه ای در میان کاربران پیدا کرده اند که این به دلیل کیفیت و عملکرد محصولات این شرکت بوده است. در حقیقت ایسوس در طراحی و ساخت محصولات متنوعی که در دنیای فناوری دارد همواره به مهم ترین و ظریف ترین جزئیات توجه داشته و درنتیجه خانواده کامپیوترهای بدون کیس نیز از این امر مستثنا نیستند.

در خانواده کامپیوترهای بدون کیس ایسوس محصولات متنوعی وجود دارد و کاربران با توجه به سخت افزارهای مورد نیاز خود محصول مناسب را انتخاب کنند و یکی از این محصولات ET2020A است.

ET2020A یک کامپیوتر بدون کیس ۱۹.۵ اینچی با نمایشگر لمسی LED با کیفیت HD+ و رزولوشن ۱۶۰۰×۹۰۰ است. این محصول ایسوس به یک پردازنده AMD Kabini A4-5000- و پردازنده گرافیکی AMD Radeon HD8330 مجهز می باشد تا عملکردی مناسب در پردازش اطلاعات و اجرای نرم افزارهای مختلف داشته باشد. این محصول حداکثر ۸ گیگابایت حافظه و ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار کاربران قرار میدهد. در نمونه هایی که به حافظه SSD مجهز هستند این میزان ۱۲۸ گیگا بایت میباشد.

یکی از نکات مهم در مورد کامپیوترهای بدون کیس تنوع و تعداد پورتهای دستگاه است. در پشت بدنه ET2020A به دو پورت USB، یک خروجی HDMI، یک پورت شبکه و یک خروجی تلویزیون وجود دارد تا کاربران بتوانند دستگاه های مختلف را به راحتی به آن متصل کنند. همچنین برای دسترسی ساده تر به پورتها در کنار بدنه دستگاه نیز دو پورت USB 3.0، یک پورت USB 2.2 و اسلات کارتخوان و ورودی میکروفون و هدفون قرار دارد.

از دلایلی که کاربران به سراغ کامپیوترهای یک پارچه میروند و آن ها را به کامپیوترهای رومیزی ترجیح میدهند به دلیل فضای کمی است که این دستگاه ها اشغال میکنند و با توجه به ابعاد و ساختار زیبا و مدرن، ET2020A به خوبی از عهده این نقش برآمده است و شما را از دردسرهای کابل ها و سیم ها نجات میدهد و به راحتی و زیبایی در روی میز کار یا منزل شما قرار میگیرد. به علاوه اتصال دستگاه به دیوار نیز به راحتی امکان پذیر است.

پشتیبانی از استانداردهای مختلف شبکه بیسیم، امکان اتصال پرسرعت به اینترنت را نیز برای شما فراهم خواهد کرد. ET2020A از سیستم عامل ویندوز ۸.۱ پشتیبانی میکند و از آنجایی که نمایشگر دستگاه لمسی است، کاربر از قابلیت های این سیستم عامل نیز به راحتی بهره مند خواهد شد.

۶۰ کلمه: ET2020A یکی از محصولات ایسوس در خانواده کامپیوترهای بدون کیس است که با نام All-in-One شناخته میشوند. ET2020A به یک پردازنده AMD Kabini A4-5000- و پردازنده گرافیکی AMD Radeon HD8330 مجهز است تا بهترین عملکرد پردازشی را در اختیار کاربر قرار دهد. طراحی زیبا با قابلیت اتصال به دیوار ، نمایشگر لمسی و امکانات متعدد ET2020 را به یک محصول کاربرپسند تبدیل کرده است.

۸۰ کلمه: یکی از محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس ET2020A با طراحی زیبا و نمایشگر ۱۹.۵ اینچی لمسی است که از قابلیت اتصال به دیوار نیز برخوردار میباشد. ET2020A به یک پردازنده AMD Kabini A4-5000- و پردازنده گرافیکی AMD Radeon HD8330 مجهز است تا بهترین عملکرد پردازشی را در اختیار کاربر قرار دهد. امکانات اتصالی متعدد و پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ۸ و ۸.۱ در کنار نمایشگر لمسی آن را به یک محصول کاربرپسند تبدیل کرده است.

۱۰۰ کلمه: یکی از محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس ET2020A با طراحی زیبا و نمایشگر ۱۹.۵ اینچی لمسی با رزولوشن ۱۶۰۰×۹۰۰ است که به دلیل طراحی خاص خود، از قابلیت اتصال به دیوار نیز برخوردار میباشد. ET2020A به یک پردازنده AMD Kabini A4-5000- و پردازنده گرافیکی AMD Radeon HD8330 و حداکثر ۸ گیگا بایت حافظه و ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی مجهز است تا بهترین عملکرد را در اجرای نرم افزارها و بازیها در اختیار کاربر قرار دهد. امکانات اتصالی متعدد و پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ۸ و ۸.۱ در کنار نمایشگر لمسی آن را به یک محصول کاربرپسند تبدیل کرده است.