جامع نیوز: سمینار نیم روزه ی تکنیک های تدوین شعار سازمانی و تنظیم شعار تبلیغاتی توسط دکتر شهریار شفیعی و با تلاش گروه تخصصی برندتک، پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۹۳ در موسسه بن ژیوار برگزار می گردد. هویت کلامی اولین و فراگیرترین بخش هر برند است که مخاطب با آن روبرو می شود، امروزه […]

جامع نیوز: سمینار نیم روزه ی تکنیک های تدوین شعار سازمانی و تنظیم شعار تبلیغاتی توسط دکتر شهریار شفیعی و با تلاش گروه تخصصی برندتک، پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۹۳ در موسسه بن ژیوار برگزار می گردد.

هویت کلامی اولین و فراگیرترین بخش هر برند است که مخاطب با آن روبرو می شود، امروزه برندها برای حضور همیشگی در ذهن مشتریان ویادآوری رسالت و فلسفه وجودی خود به مشتریان و کارکنانشان دست به انتخاب شعارهای سازمانی می زنند. برهمین اساس گروه تخصصی برندتک با اعتقاد براینکه شعار انتخاب شده درکنار نام تجاری ولوگو می تواند نقش بسیار مهمی در جایگاه یابی و یادآوری نام شرکت بازی کند و علاوه بر آن، شعارها بیانگر اهداف و نگاه برند بوده و در حقیقت شعار مختصرترین و ظریف ترین شکل از بزرگ ترین ادعای یک سازمان است اقدام به برگزاری این سمینار کرده است.

گفتنی است، در این سمینار نیم روزه

نقش شعار در برند سازی
بیان تکنیک ها و متد ها در تدوین شعار سازمانی
بیان نقاط تشابه و تمایز میان شعار تجاری و شعار تبلیغاتی
بررسی شعارهای تجاری و تبلیغاتی برندهای ایرانی و غیر ایرانی
جایگاه شعار سازمانی در عناصر پایه برند

مورد توجه قرار گرفته و به هریک از این موارد به عنوان یک سرفصل مهم ساخته و پرداخته می شود.

مدرس این کارگاه تکنیکی دکتر شهریار شفیعی می باشد که دانش آموخته رشته بازاریابی و برندسازی در دانشگاه رن فرانسه بوده وبنیانگذار مفاهیم نوین برندینگ در ایران می باشد، همچنین تجاربی از قبیل عضویت کمیسیون برندایران در سازمان توسعه تجارت، عضویت هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی، مدیریت گروه فناوری و برندسازی، پنجمین سخنران برتر در میان صد متفکر برتر جهان در حوزه برند و بازاریابی در لالوند فرانسه و نماینده ایران در چهارمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی سازمان همکاری های اسلامی در سپتامبر ۲۰۱۳ را در کارنامه کاری خود دارد.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر در خصوص این سمینار می توانند با شماره های ۲۲۲۷۷۱۱۱- ۲۲۲۷۳۹۱۰- ۲۲۲۲۵۱۳۹ (گروه تخصصی برندتک) تماس حاصل نموده و یا به وبسایت http://www.brandztech.com مراجعه نمایند.