جامع نیوز:امروز ۴۸ میلیون کار بر ایرانی در فضای مجازی داریم که۲۹ میلیون آن کاربرهای جوان هستند و جدا از بحث تجاری سازی و در آمدزایی این حوزه باید به پتانسیل و استعداد بالایی که به ویژه در قشر جوان وجود دارد توجه ویژه ای داشته باشد. به گزارش جامع نیوزازستاد خبری نمایشگاه الکامپ ، […]

جامع نیوز:امروز ۴۸ میلیون کار بر ایرانی در فضای مجازی داریم که۲۹ میلیون آن کاربرهای جوان هستند و جدا از بحث تجاری سازی و در آمدزایی این حوزه باید به پتانسیل و استعداد بالایی که به ویژه در قشر جوان وجود دارد توجه ویژه ای داشته باشد.
به گزارش جامع نیوزازستاد خبری نمایشگاه الکامپ ، رئیس پلیس فتا با بیان اینکه بنیاد تعاونی نیروی انتظامی در نمایشگاه الکامپ حضور فعال دارد گفت: بنیاد تعاونی ناجا به همراه تمام شرکتهای مرتبط خود در حوزه های امنیت ترافیک و حمل و نقل در نمایشگاه حضور فعال دارد.
سردار سید کمال هادیان فر با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ بیستم با توجه به فرمایشات رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی بسیار فعال و با شکوهتر از همیشه برگزار شد افزود: در نمایشگاه الکامپ امسال شرکتها با تمام توان و پر انرژی حضور پیدا کردند و استقبال خیلی خوبی از طرف مردم شده است.
وی با بیان اینکه رئیس پلیس فتا با بیان اینکه الکامپ خیلی فراتر از نمایشگاههایی هست که در منطقه برپا می شود اظهار داشت: سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی باید از ظرفیتهای موجود در شرکتهای داخلی به صورت جدی استفاده کنند که این کارموجب به وجود آمدن خود باوری برای صاحبان ایده در این عرصه می شود.
سردار هادیان فرد در ادامه افزود: با بومی سازی محصولات و استفاده از ظرفیتهای دانشگاهی سطح اتکای خود را بالا ببریم و تا جایی که می توانیم از وابستگی در حوزه تجهیزات از کشورهای در حال توسعه فاصله بگیریم.
وی با بیان اینکه امیدواریم در دوره های بعدی برگزاری نمایشگاه الکامپ همراه با هم دلی بیشتر بین مسئولان وزارت فناوری و اطلاعات، وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ، وزارت صنعت و معدن و سایر مسئولین مرتبط باشد اظهار داشت: در این صورت تولید کننده داخلی به خودباوری بیشتر می رسد و علاقه و میل بیشتری برای حضور در این نمایشگاه که واسطه بین شرکتها کاربرها و مردم هستند پیدا می کند.
رئیس پلیس فتا با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از یک دهه در حوزه فناوری اطلاعات به صورت جدی فعال است، گفت: بنیاد تعاونی نیروی انتظامی با شرکتهایی که در حوزه های حمل و نقل، امنیت و نرم افزار اختیار دارد به صورت فعال در نمایشگاه شرکت کرده است.
وی در پایان گفت: شرکتهای مختلف حضور فعالی را در نمایشگاه بیستم داشتند و این سطح فنی و کیفی نمایشگاه در حد نمایشگاههای معتبری است که در سطح منطقه و جهان برگزار می شود.