جامع نیوز:بانک سامان در راستای توسعه کاربری ابزارهای مختلف بانکداری الکترونیک، سپرده جدید خود را با نام “وین‌” معرفی کرد. به گزارش جامع نیوز، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر امور تحقیقات و برنامه‌ریزی بانک سامان درباره مهم‌ترین ویژگی این حساب گفت: تمام هموطنان با افتتاح سپرده وین و دریافت وین‌کارت، بر اساس میزان خرید یا فعالیت خود […]

جامع نیوز:بانک سامان در راستای توسعه کاربری ابزارهای مختلف بانکداری الکترونیک، سپرده جدید خود را با نام “وین‌” معرفی کرد.

به گزارش جامع نیوز، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر امور تحقیقات و برنامه‌ریزی بانک سامان درباره مهم‌ترین ویژگی این حساب گفت: تمام هموطنان با افتتاح سپرده وین و دریافت وین‌کارت، بر اساس میزان خرید یا فعالیت خود از درگاه‌های مختلف بانکداری الکترونیکی و بالا بردن گردش حساب خود، در قرعه‌کشی ماهانه ۱۵ جایزه ۱۵۰ میلیون ریالی و ۱۰۰ جایزه ۵ میلیون ریالی در مجموع ۱۱۵ جایزه به ارزش ۲۷۵ میلیون تومان شرکت می‌کنند.

مدیر امور تحقیقات و برنامه‌ریزی بانک سامان درباره چگونگی شرکت افراد در قرعه‌کشی تصریح کرد: برای شرکت در قرعه‌کشی لازم است مشتریان یک سپرده “وین” در یکی از شعب بانک سامان افتتاح کنند. پس از آن، یک کارت برداشت به نام “وین‌کارت” برای استفاده در تراکنش‌های روزمره در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که این امکان را می‌دهد علاوه بر انجام امور جاری خود از طریق تراکنش‌های الکترونیکی امتیاز دریافت کنند.

وی افزود: مبنای امتیازدهی مجموع مبلغ تراکنش‌های موفق خرید کالا و خدمات، پرداخت قبوض، خرید کارت شارژ و انتقال وجه در هر بار استفاده از کارت است.

حسینی‌نژاد گفت: سپرده وین از ۲۶ آذر‌ماه در تمام شعب بانک سامان قابل افتتاح است و قرعه‌کشی از بهمن‌ماه آغاز می‌شود. شرکت در قرعه‌کشی‌های سپرده وین نیز با نخستین استفاده از وین‌کارت و کسب نخستین امتیاز آغاز می‌شود.

گفتنی است، مشتریان می‌توانند با استفاده از خودپرداز و پایانه‌های فروشگاهی تمام بانک‌های عضو شتاب امتیاز کسب کنند.

هموطنان برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین خصوص به صفحه سپرده وین در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند یا در تمام ساعت‌های شبانه‌روز با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند