جامع نیوز:در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم و همچنین دکتر حداد عادل نماینده مجلس شورای اسلامی، از تلاش های انجمن علمی اقتصاد شهری ایران درخلق آثار ارزنده ، قدردانی کردند . به گزارش جامع نیوزاز بانک شهر، در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر […]

جامع نیوز:در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم و همچنین دکتر حداد عادل نماینده مجلس شورای اسلامی، از تلاش های انجمن علمی اقتصاد شهری ایران درخلق آثار ارزنده ، قدردانی کردند .
به گزارش جامع نیوزاز بانک شهر، در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور که با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مقامات کشوری و اساتید دانشگاههای مختلف کشور برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر با امضای حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، ریاست جمهور، از تعهد, مسئولیت پذیری و خلق آثار ارزنده علمی و پژوهشی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، قدردانی شد.
بر این اساس، در متن این تقدیر نامه آمده است :
اعتلای ارزش های دینی و فرهنگی و تداوم استقلال علمی و جنبش دانش بنیان کشور، مرهون تلاش ارزشمند استادان، پژوهشگران و اندیشمندانی است که با اندیشه اخلاق و قلم پویای خود، آینده ای روشن و سرشار از امید را به ایران اسلامی هدیه می کنند .
ضمن قدردانی از تعهد، مسئولیت پذیری و خلق آثار ارزنده علمی و پژوهشی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، امیدوارم تا با حضور فعال این انجمن، به ویژه در سالی که به نام ” اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامگذاری شده است ، بیش از پیش شاهد شکوفایی استعدادها، امید و خردورزی در عرصه های پژوهشی باشیم.
در این مراسم ، از ۱۵ پژوهشگر و فناور برتر کشور قدردانی شد و لوح تقدیر از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، توسط فرهادی وزیر علوم و حداد عادل نماینده مجلس شورای اسلامی به دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران اهدا شد.