جامع نیوز: مدیرر بازایابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه خودروسازی سایپا از آغاز پیش فروش خودروهای جدید H330 و H320 در نمایندگی های سایپا خبر داد و گفت: این دو خودرو از جدیدترین محصولاتی است که به زودی تولید انبوه آنها در شرکت پارس خودرو آغاز خواهد شد. به گزارش جامع نیوز، حسن فروزان […]

جامع نیوز: مدیرر بازایابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه خودروسازی سایپا از آغاز پیش فروش خودروهای جدید H330 و H320 در نمایندگی های سایپا خبر داد و گفت: این دو خودرو از جدیدترین محصولاتی است که به زودی تولید انبوه آنها در شرکت پارس خودرو آغاز خواهد شد.

به گزارش جامع نیوز، حسن فروزان مهر اظهار کرد خودرو H330 محصولی است که با همکاری شرکت برلیانس تولید خواهد شد و با توجه به اینکه خطوط تولید آن آماده است. همچنین خط تولید خودرو H320 که مدل بدون صندوق خودرو H330 است در حال آماده سازی است که پس از راه اندازی کامل خط تولید، فروش آن آغاز خواهد شد.

وی افزود: شرکت برلیانس شریک تجاری BMW آلمان محسوب شده که علاوه بر تولید محصولات BMW، در بخش طراحی و تولید با این شرکت همکاری گسترده دارد.وی تصریح کرد خودرو H330 محصولی صندوق دار بوده که دارای طراحی بیرونی و تریم داخلی بسیار زیبا است. این خودرو در دو مدل با گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی تولید می شود که دارای موتور ۱۵۰۰ سی سی ۱۶ سوپاپ، ترمز ABS به همراه EBD، مصرف سوخت مناسب( بصورت ترکیبی ۶.۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ، کیسه هوای راننده و سرنشین، سامانه ضد سرقت هوشمند با ایمنی ۵ ستاره NCAP و استاندارد یورو۵ است. همچنین مدل اتوماتیک آن دارای آپشن های سانروف برقی، سنسورهای پارک، سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارت است که آن را متمایز از رقبای آن در بازار خواهد نمود.فروزان مهر افزود خودروهای H330و H320 علاوه بر ایمنی بالا، دارای کیفیت بسیار مناسبی است که با توجه به سخت گیری های فراوان در حوزه کیفیت در خط تولید بسیار پیشرفته در پارس خودرو تولید خواهد شد.

مدیر بازایابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه خودروسازی سایپا در ادامه خاطر نشان کرد با توجه به وجود شبکه گسترده نمایندگی های خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در کشور این خودروها از بیشترین میزان خدمات برخوردار خواهند بود. فروزانمهر در خاتمه گفت: به مناسبت ولادت باسعادت رسول اکرم و هفته وحدت، فروش خودرو H330 با قیمت قطعی ، بیمه بدنه و خدمات امداد شبانه روزی رایگان یکساله عرضه می شود که متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند.