جامع نیوز:بانک‌پاسارگاد در راستای تکریم مشتریان و بهره‌مندی از نظرهای سازنده این عزیزان، در جهت افزایش کیفیت خدمات، برندگان سومین دوره طرح ” نقد کنید، هدیه بگیرید” را اعلام کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، در این طرح که طی فراخوانی از تاریخ ۲۳ اردیبهشت تا پایان مرداد سال جاری به طول انجامید، تعدادی کثیری […]

جامع نیوز:بانک‌پاسارگاد در راستای تکریم مشتریان و بهره‌مندی از نظرهای سازنده این عزیزان، در جهت افزایش کیفیت خدمات، برندگان سومین دوره طرح ” نقد کنید، هدیه بگیرید” را اعلام کرد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، در این طرح که طی فراخوانی از تاریخ ۲۳ اردیبهشت تا پایان مرداد سال جاری به طول انجامید، تعدادی کثیری نقد و پیشنهاد از سوی مشتریان به بانک‌پاسارگاد ارسال شد که از بین آنها ۳۵۰ نقد، به عنوان نقدهای برتر انتخاب شدند. از بین این تعداد، ۱۵ نقد طلایی، ۳۵ نقد نقره‌ای، ۷۰ نقد برنزی و ۲۳۰ نقد منتخب برگزیده شدند که به هر یک از آنها، به‌ترتیب ۱۰ میلیون ریال، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، ۵ میلیون ریال و ۱ میلیون ریال به عنوان هدیه اهدا شد.
اسامی ارایه‌دهندگان ۱۵ نقد طلایی به شرح زیر است: علی حسینی، مجید روشندل زاده، اصغرحاجی حسین بابایی، یوسف جعفری، سینا کهنمویی، سجاد فام احدپور، حسن عامری، عاطفه آریان، مهدی عموی بخشایش، سید مهدی بنی هاشمیان، سیامک برزو، بهنام جباری مرند، رضا امیری فر، یونس سلطانی، احمد خواجه نژاد.
گفتنی است مشتریان گرامی می‌توانند برای آگاهی از اسامی سایر برندگان به سایت بانک پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir مراجعه کنند.