جامع نیوز:٣ میلیون و ١٠٣ هزار تراکنش موفق بر سامانه #٧١٩* همبانک صادرات ایران طی آبان ماه امسال ثبت شد. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران تاکنون بیش از ٣۴٠ هزار نفر از مشتریان این بانک در سامانه همبانک #٧١٩* ثبت نام نموده و طی آبان ماه امسال ٣ میلیون و ١٠٣ هزار تراکنش […]

جامع نیوز:٣ میلیون و ١٠٣ هزار تراکنش موفق بر سامانه #٧١٩* همبانک صادرات ایران طی آبان ماه امسال ثبت شد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران تاکنون بیش از ٣۴٠ هزار نفر از مشتریان این بانک در سامانه همبانک #٧١٩* ثبت نام نموده و طی آبان ماه امسال ٣ میلیون و ١٠٣ هزار تراکنش موفق توسط این سامانه انجام داده اند که این آمار حاکی از رشد ٢١ درصدی نسبت به ماه گذشته می باشد.
براساس این گزارش مشتریان این بانک که دارای سیم کارت همراه اول می باشند در اقصی نقاط کشور می توانند با
شماره گیری #٧١٩* از خدمات ussd این بانک شامل : مانده کارت، سه گردش آخر کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض و مدیریت کارت‌ها آسان تر و سریع تر از سایر درگاهها بهره مند گردند. بنحوی که استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت و دقت بالاتر از رفت و آمدهای غیر ضروری در وقت صرفه جویی می کند.
گفتنی است این بانک به تازگی نسخه جدید همراه بانک را روانه بازار نموده که علاوه بر قابلیت های همچون: اطلاع از مانده حساب، صورتحساب (سه گردش آخر) انتقال وجه بین حسابهای یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه ، استعلام چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژسیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، و… دارای قابلیت های جدید از قبیل امکان ارتباط از طریق بستر اینترنت و انتقال وجه به شماره موبایل مشتریانی که از سامانه همراه بانک صادرات استفاده می نمایند می باشد.
همچنین بانک صادرات ایران با ٣٨۴ هزار مشتری اینترنتی با میانگین بیش از ١٠ میلیون تراکنش در ماه تعداد ۴۴٧ هزار و ۶۵٠ پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با بیش از ٣٠ میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ۴٣ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورس کشور مطرح است.