جامع نیوز:نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اولین همایش معرفی مراکز اقتصادی برتر در ایران که توسط خانه توسعه و تعالی اقتصاد برگزار گردید به بانک صادرات ایران اعطا شد . به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از سوی خانه توسعه و تعالی […]

جامع نیوز:نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اولین همایش معرفی مراکز اقتصادی برتر در ایران که توسط خانه توسعه و تعالی اقتصاد برگزار گردید به بانک صادرات ایران اعطا شد .
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از سوی خانه توسعه و تعالی اقتصاد، بزرگترین همایش مراکز تجاری برتر ایران از بین بانکهای کشور به این بانک اهدا گردید .
بر اساس این گزارش در این همایش که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما ج.ا.ا و در پنلی با حضور سردار قاسمی مشاور معاون اول محترم ریاست جمهوری و محمد مخبر مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ، سرتیپ اشراق مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا و جمعی از مدیران شرکت ها و سازمان های برتر کشور برگزارگردید ، نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی به همراه لوح سپاس هیأت های اجرایی دبیرخانه توسعه و تعالی اقتصاد به بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور اهدا شد.
همچنین در این همایش گودرزی مدیر امور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران به نمایندگی از بانک برگزیده همایش پیرامون خدمات الکترونیکی این بانک مطالبی را بیان کرد.
گفتنی است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور با ٢۶۵٠ شعبه، ۴۴٠٠ دستگاه خودپرداز با بیش از ۶٣ میلیون تراکنش در ماه، ۴۴٨ هزار کارتخوان متصل به حسابهای این بانک با ٣٠ میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ۴٣ میلیون کارت الکترونیکی در خدمت آحاد هموطنان می باشد.