به گزارش جامع نیوزبه نقل از باشگاه فعالان ICT بر کسی پوشیده نیست که کامپیوترها راه پر فراز و نشیبی را طی کردند تا ابزارهایی که امروز بخش قابل توجهی از وظایف روزمره و ارتباطات اجتماعی و تجاری برعهده آنهاست ، در دسترس همگان قرار بگیرند. امروزه گزینه اول خرید در ذهن بسیاری از کاربران […]

به گزارش جامع نیوزبه نقل از باشگاه فعالان ICT بر کسی پوشیده نیست که کامپیوترها راه پر فراز و نشیبی را طی کردند تا ابزارهایی که امروز بخش قابل توجهی از وظایف روزمره و ارتباطات اجتماعی و تجاری برعهده آنهاست ، در دسترس همگان قرار بگیرند. امروزه گزینه اول خرید در ذهن بسیاری از کاربران برخلاف گذشته، یک نوت بوک است و نه یک کامپیوتر رومیزی که نه تنها از قدرت محاسباتی بالایی برخوردار هستند بلکه با قابلیت حمل آسان به عضو جدا ناپذیری از زندگی، کار و حتی سفر کاربران تبدیل شده اند. در این میان رقابت شرکت های سازنده نیز بر سر تصاحب سهم بیشتری از بازار روز به روز در حال افزایش است و فناوریهای سخت افزاری و نرم افزاری در این مسیر نقش مهمی را ایفا میکنند و کسی در این رقابت پیروز خواهد بود که همواره به دنبال نوآوری، خلاقیت و توجه به نیاز کاربران و درنتیجه ساخت و تولید محصولات متمایز و برتر باشد.

شرکت ایسوس به عنوان یکی از سه تولید کننده برتر نوت بوک جهان و سازنده بهترین مادربورد ها در سراسر دنیا از طیف گسترده ای از محصولات مانند رایانه خانگی، نمایشگر، کارت گرافیک، نوت بوک، تجهیزات شبکه، سرور، تلفن های هوشمند و تبلت ها را طراحی و تولید می نماید که کاملا با نیاز های دیجیتال در دنیای پیشرفته امروز هماهنگ هستند. ایسوس با تکیه بر اصل کیفیت و نوآوری، آغازگر تحولی بزرگ در صنعت رایانه های خانگی شد و در سال ۲۰۱۴ موفق به دریافت ۴۲۰۶ جایزه و نشان افتخار از منتقدین، نمایشگاه ها و مجلات سراسر دنیا گردید. نوت بوک های ایسوس با سرعتی بی سابقه به رتبه های بالا در جداول فروش جهانی صعود کرده و در حال حاضر میزان فروش نوت بوک های ایسوس توانسته است شرکت هایی را که زمانی بازار را تحت سلطه خود داشتند، پشت سر بگذارد. اما این آمار و ارقام و برتری ایسوس تنها به بازارهای جهانی محدود نمیشود بلکه ایسوس در سال جاری به عنوان پرفروش ترین و محبوب ترین نوت بوک در میان کاربران ایرانی شناخته شده است.

به گزارش باشگاه فعالان ICT پس از پیمایش، بررسی و تحلیل آمار فروش نوت بوک در بازار ایران، شرکت ایسوس در سال جاری توانسته است ۳۲.۹ درصد از سهم فروش نوت بوک را از آن خود کند. در این گزارش آمده است که در بازار نوت بوک ایسوس محبوب ترین برند بازار ایران است.

این آمار و ارقام نشان میدهد که ایسوس با اعتقاد راسخ به شعار در جستجوی شگفتی همواره به سوی پیشرفت، نو آوری و خلاقیت قدم بر خواهد داشت و با عبور از مرزهای محدودیت مسیر پیشرفت و محبوبیت را در پیش خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات پس از فروش ایسوس در بازار ایران می توانید به سایت http://www.asus.com/middleeast-fa/ مراجعه فرمایید.