جامع نیوز:با تمهیدات اندیشیده شده، هموطنان می توانند با استفاده از سامانه های نوین و متنوع بانک سینا، نسبت به خرید شارژ مستقیم تلفن همراه اقدام نمایند. به گزارش جامع نیوزدر جدیدترین خدمات ارائه شده از سوی بانک سینا، مشترکین ایرانسل می توانند علاوه بر خرید شارژ عادی تلفن همراه نسبت به تهیه شارژ شگفت […]

جامع نیوز:با تمهیدات اندیشیده شده، هموطنان می توانند با استفاده از سامانه های نوین و متنوع بانک سینا، نسبت به خرید شارژ مستقیم تلفن همراه اقدام نمایند.
به گزارش جامع نیوزدر جدیدترین خدمات ارائه شده از سوی بانک سینا، مشترکین ایرانسل می توانند علاوه بر خرید شارژ عادی تلفن همراه نسبت به تهیه شارژ شگفت انگیز و خرید بسته های ۳G ایرانسل از طریق وب سایت بانک سینا اقدام نمایند.
همچنین امکان شارژ مستقیم تلفن همراه با استفاده از سامانه های سیناسل و همبانک سینا با شماره گیری #۷۲۷* و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه و انتخاب مبلغ مورد نظر کاربر بدون نیاز به وارد کردن کد رمز میسر شده است.
از دیگر راه های خرید شارژ مستقیم تلفن همراه، سامانه تلفن بانک سینا است که با شماره گیری ۸۲۴۸۷-۰۲۱ و ورود به منوی شارژ آنی تلفن همراه در قسمت مدیریت پرداخت تلفنبانک، شارژ آنی سیم کارت های اعتباری تلفن همراه اول و ایرانسل قابل خریداری است.
اینترنت بانک سینا هم سامانه دیگری است که امکان خرید شارژ مستقیم تلفن همراه را برای متقاضیان فراهم ساخته است.