جامع نیوز:کمپانی سیلیکون پاور پیشرو در ارائه راه حل‌های ذخیره سازی حافظه در جهان ، دو جایزه معتبر نوآوری و خلاقیت ملی ۲۰۱۴ تایوان را برای دو فلش Firma F80/Jewel J80 و Unique 510/Jewel J05 ، دریافت کرد. سیلیکون پاور با جلب نظر هیئت داوران توانست یک مدال طلا و یک مدال نقره از این […]

جامع نیوز:کمپانی سیلیکون پاور پیشرو در ارائه راه حل‌های ذخیره سازی حافظه در جهان ، دو جایزه معتبر نوآوری و خلاقیت ملی ۲۰۱۴ تایوان را برای دو فلش Firma F80/Jewel J80 و Unique 510/Jewel J05 ، دریافت کرد. سیلیکون پاور با جلب نظر هیئت داوران توانست یک مدال طلا و یک مدال نقره از این رویداد کسب کند. هیئت داوران در این رابطه اظهار داشتند که محصولات سیلیکون پاور با استانداردهای ایمنی متعدد سازگار بوده و کسب جوایز طراحی بین المللی مانند جایزه طراحی reddot2014 ، جایزه طراحی پین طلایی ۲۰۱۳ و Taiwan Excellence Award 2014 تایید کننده این موضوع هستند.
سازمان نوآوری و خلاقیت ملی ، توسط دفتر مالکیت معنوی تایوان ( وزارت امور اقتصادی، R.O.C ) برای تشویق در جهت بهبود در پژوهش ، توسعه و نوآوری از سال ۲۰۰۴ تشکیل شده است. پس از چهار ماه ارزیابی دقیق ، سازمان نوآوری و خلاقیت ملی از ۴۱۴ مورد ۴۴ عدد را انتخاب و به شش طرح مدال طلا و به دوازده طرح مدال نقره اهداء کرد.
سیلیکون پاور متعهد است تا محصولاتی با کیفیت بالا همراه با بهترین طراحی را فراهم آورد که دراین راه نائل به دریافت جوایز متعدد از مراکز بین المللی معتبر نیز شده است. سیلیکون پاور امید دارد تا با ارائه محصولات بی مانندش رضایت کاربران خود را جلب نماید .

Firma F80 & Jewel J80 فلش مموری
فلش مموری Firma F80 USB 2.0 و Jewel J80 USB 3.0 با طراحی فوق العاده و ساخت هنری خود : با حالت مدور در انتهایش کالایی را برای کاربران تولید کرده است تا به راحتی آن را در دستانشان بگیرند و یا اینکه آن را به دسته کلیدشان آویزان کنند. سطح Firma F80 & Jewel J80 با پوشش فلزی زیبایی پوشانده شده که دربرابر خش و اثر انگشت مقاوم است. علاوه بر این Firma F80& Jewel J80 سازگار با محیط زیست بوده و قابل تجزیه و بازیافت است.

فلش مموری Unique 510 & Jewel J05
فلش مموری Unique 510 & Jewel J05 به شکل قفل و با رنگ های روشن ساخته شده وشکلی جذاب و دوست داشتنی را برای کاربرانش به نمایش می گذارد . Unique 510 and Jewel J05 از تکنولوژی Micro Chip on Board (COB) استفاده می کند که تا حد زیادی اندازه بدنه فلش مموری را کاهش داده است. طراحی خاص آن مانع از گم شدن درب آن می شود .
هر دو محصول یاد شده به صورت انحصاری توسط شرکت داده پرداز رایانه متین، نماینده انحصاری سیلیکون پاور در ایران توزیع می‌شوند.