جامع نیوز: سیلیکون پاور که در جهان به عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در ارائه راه حل های ذخیره سازی حافظه مطرح است، مهمترین جایزه طراحی۲۰۱۴ ستاره سرخ چین” the China Red Star Design “را دریافت کرد. به گزارش جامع نیوز، سیلیکون پاور امسال حرکتی روبه جلو داشته است و پنج جایزه به خاطر محصولات […]

جامع نیوز: سیلیکون پاور که در جهان به عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در ارائه راه حل های ذخیره سازی حافظه مطرح است، مهمترین جایزه طراحی۲۰۱۴ ستاره سرخ چین” the China Red Star Design “را دریافت کرد.

به گزارش جامع نیوز، سیلیکون پاور امسال حرکتی روبه جلو داشته است و پنج جایزه به خاطر محصولات زیر دریافت کرده است:

جایزه طراحی ستاره سرخ چین به وسیله‌ی انجمن طراحی صنعتی چین (CIDA) و مرکز طراحی صنعتی پکن (BIDC) در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد تا صنعت طراحی چین را در جهت توسعه تشویق کند و همچنین همکاری جهانی را بین طراحان سراسر جهان بیشتر کند. اکنون جایزه طراحی ستاره سرخ چین یکی از معتبرترین جوایز طراحی در سطح بین المللی می‌باشد که از اهمیت بالایی در جهت آگاهی عموم برخوردار می‌باشد. امسال این جایزه بیش از ۶,۰۰۰ شرکت کننده را جذب کرد. در چنین رقابت سنگین سیلیکون پاور نیز با طرح‌های استثنایی خود پنج جایزه طراحی دریافت کرد و از دیگر رقبایش پیشی گرفت.

Mobile X20 OTG USB Flash Drive

اتصال آن ترکیبی از دسترسی دوگانه micro-USB و USB 2.0 است و در یک قالب جمع و جور طراحی شده است، Mobile X20 نه تنها کاربران را از کمبود فضا رها کرده بلکه یک راه ساده را برای انتقال و تهیه بکآپ از فایل‌ها بین کامپیوترها، گوشه‌های هوشمند اندروید و تبلت‌ها ارائه داده است.

این محصول دارای بدنه ظریف است همچنین طراحی مبتکرانه در قفل آن مانع از گم شدن درب آن می‌شود. Mobile X20 برای شما اشتراک گذاری سریع، انتقال سریع اطلاعات و حمل آسان را برای شما فراهم می‌کند.

Firma F80 & Jewel J80 USB Flash Drives

فلش Firma F80 and Jewel J80 از آلیاژ روی ساخته شده که یک درخشش زیبا را به نمایش می‌گذارد. شکل باریک و گرد آن باعث می‌شود تا افراد بتوانند آن را به راحتی در دست بگیرند یا به دسته کلیدشان آویزان کنند. Firma F80 and Jewel J80 ترکیبی ازیک ایده هنری و طراحی فوق العاده می‌باشد.

Ultima U06 & Blaze B06 USB Flash Drives

Ultima U06 and Blaze B06 در سه رنگ زیبای آبی، صورتی و سفید تولید می‌شود و با درپوش اریب شکل تزئین شده و در ساخت آن از مواد مختلف استفاده شده که توامان سطحی براق و مات را به نمایش می‌گذارد. این محصول ترکیبی از جدیدترین تکنولوژی ونوع پوسته است و طراحی مبتکرانه در قفل آن مانع از گم شدن درب آن می‌شود.

Touch T06 & Jewel J06 USB Flash Drives

این محصول یک بدنه ظریف با رنگ‌های جذاب دارد و متناسب با هر سلیقه‌ای می‌باشد . Touch T06 and Jewel J06 به شکل منحنی طراحی شده و دارای شیار برای حمل آسان است همچنین ضد آب ، ضد ارتعاش و ضد گرد و غبارنیز است.

Diamond D06 Portable Hard Drive

دارای سطحی ظریف، مات، مقاوم در برابر اثر انگشت، خش و کثیفی است . این محصول دارای وزن بسیار سبک و مجهز به SuperSpeed USB 3.0 می‌باشد و ظرفیتش تا ۲ترابایت می‌باشد تا زیبایی و برتری خود را به نمایش بگذارد.محصولات یاد شده به صورت انحصاری توسط شرکت داده پرداز رایانه متین ، نماینده انحصاری سیلیکون پاور در ایران توزیع می‌شوند