جامع نیوز:در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و کاهش هرچه بیشتر نیاز به مراجعه حضوری به شعب و دستگاه‌های خودپرداز، نسخه جدید نت‌بانک سامان در دسترس مشتریان قرار گرفت. به گزارش جامع نیوز، مهرداد نوری مدیر فناوری اطلاعات بانک سامان، درخصوص ارتقا سامانه نت‌بانک اظهار داشت: با توجه به افزایش استقبال مشتریان از خدمات بانکداری مجازی […]

جامع نیوز:در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و کاهش هرچه بیشتر نیاز به مراجعه حضوری به شعب و دستگاه‌های خودپرداز، نسخه جدید نت‌بانک سامان در دسترس مشتریان قرار گرفت.

به گزارش جامع نیوز، مهرداد نوری مدیر فناوری اطلاعات بانک سامان، درخصوص ارتقا سامانه نت‌بانک اظهار داشت: با توجه به افزایش استقبال مشتریان از خدمات بانکداری مجازی سامان، از این پس تمام مشتریان می‌توانند بدون مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز، با ورود به نت‌بانک سامان، برای هریک از کارت‌های بانکی خوددربانک سامان، رمز دوم دریافت کنند.

نوری گفت: در این نسخه، در صورتی که مشتریان از طریق نت‌بانک اقدام به پرداخت قبوض خود کنند، با درج نشانی ایمیل، رسید واریز قبض برای آن‌ها ارسال می‌شود.

مدیر فناوری اطلاعات بانک سامان با بیان اینکه بیش از ۳۵۰ هزار نفر از مشتریان بانک به‌صورت مداوم از نت‌بانک استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: با استفاده از نت‌بانک می‌توان بیش از ۸۰ درصد خدمات بانکی را بدون نیاز به حضور در شعبه دریافت کرد.

نوری از افزودن برخی خدمات جدید به نت‌بانک سامان خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید امنیتی، به‌زودی نام کاربری در هنگام ورود به نت‌بانک جایگزین شماره مشتری می‌شود. همچنین ابزار رمزینه (دستگاه تولید رمز یک‌بار مصرف) نیز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای افزایش راحتی مشتریان و کاهش ضرورت مراجعه به شعب، پرداخت اقساط و تسویه تسهیلات در نت بانک امکان‌پذیر می‌شود.