جامع نیوز:دستگاه خودپرداز جدیدی از سوی موسسه اعتباری توسعه در بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق جواد الائمه مشهد به بهره برداری رسید. به گزارش جامع نیوزازموسسه توسعه، با استعانت از ایزد منان وتلاش مستمرهمکاران شعبه مشهد موسسه توسعه، خودپرداز جدیدی در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و به منظور تـــسهیل در دسترسی به خدمات […]

جامع نیوز:دستگاه خودپرداز جدیدی از سوی موسسه اعتباری توسعه در بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق جواد الائمه مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش جامع نیوزازموسسه توسعه، با استعانت از ایزد منان وتلاش مستمرهمکاران شعبه مشهد موسسه توسعه، خودپرداز جدیدی در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و به منظور تـــسهیل در دسترسی به خدمات بانکی مراجعین، روز دوشنبه ۲۲دی ماه با حضور مدیر شعب منطقه دو به بهره برداری رسید.

این خودپرداز که در یکی از مکان های پر تردد شهر مشهد در بلوار هنرســتان ضلع شمالی بیمارستان جواد الائمه(ع)واقع شده است انتظار می رود از تعداد تراکنش های شتابی قابل توجهی برخوردار شود.

مسعود حولکی مدیر شعب منطقه دو، خدمت رسانی به هموطنان، حضور برند موسسه توسعه و رشد درآمدهای غیر مشاع ناشی از تراکنش های شتابی را از دلایل اصلی این اقدام مطرح نمود.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تسریع در فرآیند نصب و بهره برداری دستگاه های خودپرداز افزود: توسعه فضاهای مناسب خودپردازهای۲۴*۷ با خدمات کیفی مطلوب، در افزایش در آمدهای موسسه توسعه بسیار اثر بخش و حایز اهمیت است.