جامع نیوز:سود سهامداران شرکت صنایع آذر آب مربوط به سال مالی ٩٢ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت صنایع آذر آب سود سهامداران این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دوشنبه ١۵ دی ماه […]

جامع نیوز:سود سهامداران شرکت صنایع آذر آب مربوط به سال مالی ٩٢ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت صنایع آذر آب سود سهامداران این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دوشنبه ١۵ دی ماه سال جاری قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و وجه حق تقدم استفاده نشده افزایش سرمایه متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن ٨٨٧٨۴٠۵۶-٨۴٩٢٢٢٢٢ واحد سهام شرکت یاد شده تماس بگیرند.
گفتنی است این بانک به منظور تسریع و تسهیل در دسترس مشتریان به خدمات نوین بانکی خدمت همبانک را نیز به تازگی روانه بازار نموده که طی آن دارندگان سپهر کارت می توانند به آسانی با شماره گیری #٧١٩*از طریق اپراتور همراه اول از خدماتی همچون: اعلام مانده کارت، خرید شارژسیم کارت ها، پرداخت قبوض و … برخوردارگردند.