جامع نیوز:چهارمین جشنواره فیلم خورشید باحمایت بانک صادرات ایران درخانه هنرمندان برگزار واز برگزیدگان جشنواره با اعطای سپرده گنجینه سپهر ویژه هنرمندان تقدیر به عمل آمد . به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران این بانک در راستای انجام رسالت های فرهنگی و اجتماعی خود نسبت به حمایت از جشنواره یاد شده اقدام نموده و […]

جامع نیوز:چهارمین جشنواره فیلم خورشید باحمایت بانک صادرات ایران درخانه هنرمندان برگزار واز برگزیدگان جشنواره با اعطای سپرده گنجینه سپهر ویژه هنرمندان تقدیر به عمل آمد .
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران این بانک در راستای انجام رسالت های فرهنگی و اجتماعی خود نسبت به حمایت از جشنواره یاد شده اقدام نموده و در این جشنواره که به مدت ٢ روز در خانه هنرمندان برگزار گردید، چهره های فرهنگی و هنری کشور حضور داشتند . در آیین اختتامیه جشنواره علاوه بر تجلیل از برگزیدگان از محمد رضا اصلانی ، مستند ساز پیشکسوت نیز تقدیر به عمل آمد.
بر اساس این گزارش دکتر کاظمی دینان مدیر و یار محمدی دبیر اجرایی جشنواره در سخنان جداگانه ای با اذعان به نقش و جایگاه بانک در زمینه رسالت های اجتماعی، حضور بانک در عرصه های فرهنگی و هنری را ارزشمند و راهگشا برشمردند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در راستای ایفاء مسئولیت های اجتماعی خود علاوه بر حمایت رویدادهای فرهنگی و هنری و تجلیل از چهره های عرصه فرهنگ ، هنر و… نسبت به ساخت ١٠ مدرسه در مناطق کمتر برخوردار اقدام نمود و در ۶ سال اخیر نیز به عنوان بانک عامل ضمن همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بستر سازی های وسیع بانکی ، مسئولیت انجام کلیه عملیات مالی و بانکی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را عهده دار بوده است.
گفتنی است چهارمین جشنواره فیلم مستقل خورشید با هدف معرفی بهترین تولیدات مستقل سینمای کوتاه و مستند در روزهای ٢٣ الی ٢۵ دی ماه برگزار و درپایان ۴ اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب و از سازندگان آنها با افتتاح سپرده گنجینه سپهر ویژه هنرمندان تقدیر به عمل آمد.