جامع نیوز:موسسه خیریه زنجیره امید در ماه‌های مهر و آبان ۹۳ با همیاری بانک سامان موفق به جراحی و درمان ۳۹ کودک بی‌بضاعت شد. به گزارش جامع نیوز، فرشته ضرابیه مسئول امور خیریه بانک با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، پس از معرفی از سوی موسسه خیریه […]

جامع نیوز:موسسه خیریه زنجیره امید در ماه‌های مهر و آبان ۹۳ با همیاری بانک سامان موفق به جراحی و درمان ۳۹ کودک بی‌بضاعت شد.

به گزارش جامع نیوز، فرشته ضرابیه مسئول امور خیریه بانک با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، پس از معرفی از سوی موسسه خیریه زنجیره امید تمام هزینه درمان این کودکان بی‌بضاعت که دچار بیماری‌های پیچیده قلبی و انحراف شدید ستون فقرات بودند، توسط بانک سامان پرداخت شد.

مسئول امور خیریه بانک سامان تصریح کرد: در همین مدت، دو بیمار دیگر هم که یک دختر و پسر مبتلا به بیماری اسکولیوز شدید بودند، توسط پروفسور کیوان مزدا پزشک ایرانی- فرانسوی متخصص جراحی ارتوپدی، در بیمارستان نورافشار تهران با بهره‌گیری از دستگاه نرومانیتورینگ که بانک سامان هزینه خرید آن را تامین کرده است، درمان شدند.

وی تصریح کرد: هزینه‌های بستری، تجهیزات و خدمات بیمارستانی و دیگر هزینه‌‌های این کودکان نیز توسط بانک سامان تامین شده است.

گفتنی است، بانک سامان در همین راستا، تاکنون علاوه بر ساخت ۴ مدرسه و یک درمانگاه، هزینه‌های تحصیل و درمان ده‌ها کودک کم‌بضاعت و بی‌بضاعت را نیز تقبل کرده است و هرساله در بودجه بانک رقم مشخصی به این امر اختصاص می‌یابد.