توسط انتشارات سوره مهر/ جامع نیوز:شش اثر از برگزیدگان دوره‌های پیشین جشنواره داستان انقلاب، هم زمان با دوره هفتم این جشنواره ادبی منتشر می‌شوند. به گزارش جامع نیوزاز حوزه هنری، در آستانه برگزاری هفتمین جشنواره داستان انقلاب و به اهتمام سوره مهر، آثار برگزیده دوره‌های پیشین جشنواره داستان انقلاب در دو بخش رمان و داستان […]

توسط انتشارات سوره مهر/

جامع نیوز:شش اثر از برگزیدگان دوره‌های پیشین جشنواره داستان انقلاب، هم زمان با دوره هفتم این جشنواره ادبی منتشر می‌شوند.

به گزارش جامع نیوزاز حوزه هنری، در آستانه برگزاری هفتمین جشنواره داستان انقلاب و به اهتمام سوره مهر، آثار برگزیده دوره‌های پیشین جشنواره داستان انقلاب در دو بخش رمان و داستان نوجوان و بزرگسال منتشر خواهند شد.
از جمله این آثار می‌توان به رمان دو جلدی «از عشق آباد تا عشقآباد» نوشته منصور انوری اشاره کرد که در سومین دوره این جشنواره حائز رتبه دوم شده بود. همچنین رمان نوجوان «محله حاجی» نوشته بهناز ضرابی زاده هم که در چهارمین دوره جشنواره داستان انقلاب تقدیر شده بود، منتشر می‌شود.

دو مجموعه داستان بزرگسال «لطفا پیغام خود را بگذارید» و مجموعه داستان کوتاه نوجوان «گربه لنگ دراز» که در سومین دوره برگزیده شده بودند نیز منتشر می‌شوند.

علاوه بر این چهار اثر، مجموعه داستان کوتاه نوجوان «از ما بهترون» و مجموعه داستان کوتاه بزرگسال «خلسه با طعم باروت» هم که برگزیده پنجمین دوره جشنواره داستان انقلاب هستند به انتشار می‌رسند.

همچنین رمان انقلاب بزرگسال «زنی با کفش‌های مردانه» نوشته محمدعلی گودینی نیز همراه با این آثار منتشر خواهد شد.