جامع نیوز:بازیهای کشوری آنلاین جام بزرگ رایانه ای خلیج فارس با هدف رشد و شکوفایی خلاقیت نوجوانان و جوانان ایرانی و با حمایت شرکت انتقال داده های آسیاتک اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش جامع نیوزاز آسیاتک، آسیاتک دارنده رتبه اول در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت کشور در راستای مسولیت پذیری اجتماعی […]

جامع نیوز:بازیهای کشوری آنلاین جام بزرگ رایانه ای خلیج فارس با هدف رشد و شکوفایی خلاقیت نوجوانان و جوانان ایرانی و با حمایت شرکت انتقال داده های آسیاتک اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش جامع نیوزاز آسیاتک، آسیاتک دارنده رتبه اول در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت کشور در راستای مسولیت پذیری اجتماعی و حمایت از جوانان و صنعت گیم کشور اقدام به حمایت این دوره از بازی های رایانه ای خلیج فارس و بازی های ساخت کشور نمود.
بنابراین گزارش هدف از برگزاری این دوره از جام بزرگ بازی های رایانه ای که به همت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و شبکه ملی فرهنگ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت آسیاتک برگزار می شود؛ ایجاد زمینه رشد و شکوفایی خلاقیت جوانان و نوجوانان در صنعت بازی و سرگرمی، ارتقاء رشد کمی و کیفی تولیدات با نمایش توانمندی های متخصصین و گسترش صنعت بازی سازی، معرفی بازی های تولید داخل، ایجاد بازار فروش و شناخت و استعداد یابی گیمرهای ایرانی اعلام شده است.
لازم به ذکر است با توجه به امکان پوشش سراسری کشور از طریق شبکه ملی فرهنگ و با بهره گیری از زیرساخت گسترده پهنای باند اینترنت و سرورهای آسیاتک این دوره از بازی ها به صورت سراسری در مراکز استان ها انجام می شود. همچنین برای اولین بار در این تورنمنت از بازی های رایانه ای که در کشور برگزار می شود، پوشش شخصیت بازی ها، اصطلاحات و نقشه بازی ها بدون این که خللی به ساختار بازی وارد شود، ویرایش خواهند شد.
ثبت نام این دوره از مسابقات که در۴ رشته و به صورت انفرادی و گروهی بر روی پلتفرم PC انجام می شود از بهمن ماه سال جاری آغاز و برگزاری بازی ها در اسفند ماه کلید می خورد.علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی این جام به آدرس http://www.iranpgc.ir/jaamregisterone مراجعه کنند.