جامع نیوز:اولین اجلاس حامیان محیط زیست با رویکرد حفاظت محیط زیست ( آب ، خاک و هوا ) در جهت توسعه پایدار، با حمایت ویژه بانک ایران زمین برگزار می‌شود. بانک ایران زمین در راستای انجام رسالت اجتماعی خود در خصوص حمایت و حفاظت از محیط زیست ایران، با شعار «برای زندگی همین یک زمین […]

جامع نیوز:اولین اجلاس حامیان محیط زیست با رویکرد حفاظت محیط زیست ( آب ، خاک و هوا ) در جهت توسعه پایدار، با حمایت ویژه بانک ایران زمین برگزار می‌شود.

بانک ایران زمین در راستای انجام رسالت اجتماعی خود در خصوص حمایت و حفاظت از محیط زیست ایران، با شعار «برای زندگی همین یک زمین را داریم» اقدام به حمایت ویژه از اولین اجلاس محیط زیست با رویکرد HSB نموده است.

این اجلاس با حضور سازمان‌ها و ارگان‌ها و وزارت‌خانه‌ها، مراکز آموزشی معتبر و گروهی از اساتید، محققان، پژوهشگران و دانشجویان در هشتم بهمن ماه ۱۳۹۳ بصورت کشوری و به میزبانی موسسه بین‌الملل پردیس شریف و دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است نظام مدیریت یکپارچه HSE با ایجاد بستر فرهنگی خلاق و نگرشی نو و سیستماتیک، به تبیین تأثیر متقابل عوامل بهداشت، ایمنی و محیط زیست پرداخته و از این طریق نواقص، مخاطرات بالقوه، حوادث و مشکلات را به طور نظام‌مند مورد ارزیابی قرار داده و روش‌های مبتنی بر پیشگیری را ارائه می‌دهد.