جامع نیوز:بانک صادرات ایران همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج در جامعه طی ١٠ماه نخست سال ٩٣ بیش از ٢٣۶ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت نموده است. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک در راستای اشاعه فرهنگ قرض […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج در جامعه طی ١٠ماه نخست سال ٩٣ بیش از ٢٣۶ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت نموده است.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود از ابتدای سال تا پایان دی ماه سالجاری، ٢٣۶ هزار و ۵۵٩فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه را به متقاضیان پرداخت نموده و مانده کل پرداختی این بانک در سر فصل قرض الحسنه ازدواج بالغ بر ٨هزار و٨١١ میلیارد ریال می باشد و این بانک مبلغ هزار و ۴۶٧میلیارد ریال را در سایر سر فصل های قرض الحسنه همچون: درمان بیماری، تعمیر و ودیعه مسکن، کمک به زلزله زدگان ، اشتغالزایی، مدد جویان کمیته امداد ، تجهیز مدارس و…. پرداخت کرده است.
گفتنی است بر اساس تفاهم نامه ای که بین این بانک و صندوق بازنشستگی کشور به امضا رسیده است مقرر شد در راستای رفع نیاز های بازنشستگان تعداد ٢٠٠ هزار فقره وام قرض الحسنه را به آنها پرداخت نماید.
شایان ذکر است منابع مالی برای پرداخت های وام قرض الحسنه ،حساب های پس انداز قرض الحسنه می باشد که هموطنان گرامی با افتتاح و یا افزایش موجودی حساب های مذکور می توانند بانک صادرات ایران را در این اقدام حسنه همراهی و یاری نمایند.